Neapol – Sampdoria 2:0 (kon.) | AC Milán – Hellas Verona 3:1 (kon.) | AS Řím – Spezia 2:1 (kon.)
Atalanta BC – Monza 5:2 (kon.) | Lecce – Bologna 2:3 (kon.) | Udinese – Juventus 0:1 (kon.)
Atalanta Bergamo
5:2 (2:0)
AC Monza
Neděle 04.06.2023, 21:00 • Gewiss Stadium, Bergamo • Italská Serie A • 38. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek noci! Napočtenou v další sezóně! (23:18:10)

Na Gewiss Stadium je hotovo a domácí fanoušci mají nejeden důvod k radosti, Atalanta si totiž vysokou výhrou nad Monzou zajistila účast ve skupinové fázi Evropské ligy! Hosté sice nehráli špatně a nějakou dobu na začátku druhého poločasu i sahali po vyrovnání, utkání se ale kompletně zlomilo po červené kartě pro střídajícího Marlona v 70. minutě. Bergamo pak duel dostalo plně pod kontrolu a bez větších obtíží dokráčelo k poslednímu vítězství tohoto ročníku Serie A.

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 8:4. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 13:8.