Vltavín – Hostouň 2:1 (kon.) | Sokolov – Dukla B 2:4 (kon.) | Č. Budějovice B – Králův Dvůr 3:0 (kon.)
Loko Vltavín
2:1 (1:0)
TJ Sokol Hostouň
Sobota 10.06.2023, 10:15Česká fotbalová liga (A) • 30. kolo

Konec zápasu. (12:10:58)

90+5
    Domácí fotbalisté drží hru bezpečně daleko od vlastní branky, v podstatě jen dohrávají zápas a čekají na jeho konec.

90+3
    Dvě minuty hry zbývají do konce zápasu, sledujeme klidnou pasáž hry a domácí míří za výhrou.

90+1
    Pět minut uvidíme navíc.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry v poločase.

89
    Hosté se pokouší hrát nátlakový fotbal, tlačí se do zakončení, ale domácí obrana je pozorná.

88
    V poklidném tempu se dohrává zápas, hraje se na polovině hrací plochy.

87
    Střídání v týmu TJ Sokol Hostouň:
    ze hřiště odchází Jiří Januška, přichází David Tetour.

85
    Střídání v týmu Loko Vltavín:
    ze hřiště odchází David Klimenda, přichází Matěj Janyík.

84
    Jeden z hráčů domácích je nyní ošetřovaný na hrací ploše, hra je přerušená.

81
    Domácí se dostali do zajímavé střelecké pozice, ale rána končí vedle branky.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase, hostům se podařilo snížit a uvidíme, jak budou poslední minuty vypadat.

80
    Žlutá karta pro tým TJ Sokol Hostouň (Filip Ulrich).

77
    Brankář hostů rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, ale nenašel spoluhráče.

77
    Domácí hráči měli možnost volného kopu po faulu soupeře, ale obrana si dokázala poradit.