Tychy – Frýdek-M. 3:2 (po pr.) | Jastrzębie – Prostějov 2:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 0:2 (kon.)
K. Vary – Plzeň 2:1 (2:1 po s.n.) | Slavia – Litoměřice 1:2 (kon.) | Kolín – Banská Bystrica 1:0 (kon.)
Kometa Brno – Motor ČB 5:2 (kon.) | Mountfield HK – Vienna Capitals 4:1 (kon.) | Vítkovice U21 – Opava 5:2 (kon.)
Spišská N. Ves – Cracovia 3:2 (po pr.) | Jihlava – Znojmo 6:3 (kon.) | Benátky n/J – Vrchlabí 1:5 (kon.)
Vsetín – Trenčín 6:5 (1:0 po s.n.) | Pardubice B – Třebíč 7:6 (3:0 po s.n.) | Kladno – Litvínov 1:5 (kon.)
Havířov – Katowice 0:7 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 4:3 (po pr.) | Lipt. Mikuláš – Michalovce 4:3 (kon.)
Mostečtí Lvi – Ústí n/L 3:5 (kon.) | Chomutov – Landshut 4:1 (kon.) | Přerov – Zlín 0:3 (kon.)
Technika Brno – Vyškov 2:9 (kon.) | Poruba 2011 – Osvětim 5:2 (kon.)
Technika Hockey Brno
2:9 (0:5, 2:1, 0:3)
Hokej Vyškov
Čtvrtek 17.08.2023, 18:30 • Hokejové haly dětí a mládeže • Přípravné zápasy

Tento bláznivý zápas je u konce. Hosté v poslední třetině nasypali ještě tři další góly a vyhráli nakonec 9:2. (21:07:26)

59:31
    Vyloučení v týmu Technika Hockey Brno:
    Benýšek – 2 min. + 10 min. osobní trest, nesportovní chování.

52:34
    Vyškov právě vstřelil branku!
    Autorem branky je VAŠÍČEK. Asistence: Studený a Komínek.

50:30
    Šnajnar – 2 min. + 10 min. osobní trest, nesportovní chování.

Vyloučení v týmu Hokej Vyškov:
    Štefka – 2 min., nesportovní chování.

50:00
    Račický – 2 min., krosček.

45:37
    Autorem branky je DANÍČEK. Asistence: Hohl a Studený.

44:27
    Pígl – 2 min., podrážení.

43:01
    Sedláček – 2 min., sekání + 2 min. + OK, nesportovní chování.

40:35
    Autorem branky je MATĚJ KOŘENEK. Asistence: Tomáš Komínek.

40:01

Druhá třetina je u konce. Domácí dokázali soupeře dokonce přehrát a třetinu vyhrát 2:1.

40:00

35:16
    HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Mikulík.

33:16
    Úlehla – 2 min., sekání.

33:04
    Technika právě vstřelila branku!
    Autorem branky je SEDLÁČEK. Asistence: Pospíšil.