Třinec – Pardubice 4:3 (1:0 po s.n.) | K. Vary – Sparta 5:1 (kon.) | Motor ČB – Kladno 5:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Olomouc 2:0 (kon.) | Litvínov – Vítkovice 5:4 (kon.) | Mountfield HK – Plzeň 3:1 (kon.)
Liberec – Kometa Brno 4:6 (kon.)
po s.n. (1:0)
HC Oceláři Třinec
4:3 (1:0, 2:0, 0:3 - 0:0)
HC Dynamo Pardubice
Pátek 01.03.2024, 17:30 • Werk arena, Třinec • Tipsport extraliga • 51. kolo

Děkuji za pozornost, pokud jste si pro sledování dnešního utkání vybrali náš textový online přenos. Pro třinecké fanoušky základní část už skončila, doma už na hokej v této dlouhodobé části sezóny nepůjdou. Další utkání se v Třinci bude hrát v neděli 17. března 2024, kdy se ve WERK ARENĚ odehraje čtvrtfinálový zápas číslo jedna. Do té doby se mějte hezky! (20:22:30)

Trestné minuty 12:8

Na závěr utkání si dovolím konstatovat, že dnešní utkání nakonec vyhráli v penaltovém rozstřelu hráči domácích Ocelářů, když jediný gól vstřelil Libor Hudáček.

Nejlepší hráči utkání: Richard Nedomlel – Lukáš Radil

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Oceláři Třinec.
    Nájezdový rozstřel rozhodla jediná, trochu akrobatická a umělecká branka, a sice pokus LIBORA HUDÁČKA. Konečný stav utkání – 4:3 po samostatných nájezdech.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení – z něhož zmíním pouze vážné zranění obránce Jeřábka, které smutným způsobem zastínilo jakoukoliv hokejovou situaci posledních pěti minut hry – se nerozhodlo. Utkání dospělo do nájezdů.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:54
    Košťálkovu střelu sebral do lapačky Mazanec.

Michal Samiec

Branky a nahrávky: 11. L. Hudáček (Daňo, Cienciala), 23. Helewka (Vrána, Cienciala), 25. Hrehorčák (Helewka, Smith), rozh. náj. L. Hudáček – 54. Pánik (Sedlák, D. Musil), 59. Radil (R. Kousal, A. Musil), 60. Pánik (Čerešňák, Mandát)