Freiburg – Bayern 2:2 (kon.)
SC Freiburg
2:2 (1:1)
Bayern Mnichov
Pátek 01.03.2024, 20:30 • Schwarzwald-Stadion, Freiburg • Německá Bundesliga • 24. kolo

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 12:12. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 11:7. (22:25:59)

Máme za sebou velmi pěkný zápas s velmi zajímavým závěrečným výsledkem. Hosté dokázali v průběhu druhého poločasu otočit vývoj zápasu a vedli 2:1, jenže domácí fotbalisté Freibugu se nevzdali a v závěrečném náporu dokázali srovnat na konečných 2:2. Pro hosty je to další velmi nepříjemné ztráta v boji o mistrovský titul, domácí budou pochopitelně mnohem spokojenější.

90+4

90+4
    Lucas Höler fauloval takticky ve středu pole, dostává žlutou kartu.

90+4
    Poslední minutu zápasu odstartovali s míčem na kopačkách hráči Freiburgu.

90+3
    Zoufalý nápor Bayernu zatím žádnou šanci nepřinesl.

90+2
    Hosté teď vrhají poslední zbytky sil do ofenzivy. Domácí se budou již pouze bránit.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

90
    Hraje se poslední minuta normální hrací doby. Domácím se daří držet balon ve středu pole.

89
    Mathys Tel se dostal do další střelecké pozice, tentokrát ale slabě zamířil do míst, kde stál brankář Noah Atubolu.

89
    Hra se samozřejmě obrací a nyní jsou to opět hosté, kdo se žene za zakončením.

87
    Freiburg právě vstřelil branku!
    Po dlouhém autu do vápna se balon od Gregoritsche dostal k LUCASI HÖLEROVI, který pohotovou ranou poslal balon přesně do míst, kam nemohl Neuer dosáhnout – 2:2!

86
    Závěrečné minuty se hrají na polovině Bayernu. Hosté se musí hlavně bránit.

85
    Střídání v týmu SC Freiburg:
    ze hřiště odchází Maximilian Eggestein, přichází Maximilian Philipp.

85
    Kousek před vápnem byl zasažený Noah Weißhaupt. Vypadalo to na standardku pro domácí, avšak hlavní rozhodčí naopak odpískal faul Weißhaupta.

84
    Fotbalisté z Bavorska jsou teď již zataženi do hlubokého defenzivního bloku. Nikam se neženou a čekají, s čím přijde soupeř.