Pelhřimov – Vel. Meziříčí 8:3 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
8:3 (3:1, 5:1, 0:1)
HHK Velké Meziříčí
Úterý 05.03.2024, 19:00 • Pelhřimov, Zimní stadion • Krajská liga: Vysočina • 3. kolo

Poutníci vítězí nad rezervou Velkého Meziříčí i potřetí, tentokrát 8:3. Pelhřimov tak v nejkratší době proklouzl do semifinále.

Nejlepšími hráči zvoleni za hosty Josef Kameník a za domácí Martin Hadrava.

S tímto konstatováním se s vámi loučím a v semifinále napočtenou. (21:15:29)

59:38
    Tomáš Cejpek dvě minuty za sekání.

59:38
    Sekání a dvě minuty pro Tomáše Viskota.

Co jste hasiči :-)

59:00
    Poslední minuta čtvrtfinálové série mezi Poutníky a rezervou Velkého Meziříčí.

58:00
    Také Zour si v závěrečných minutách zápasu připisuje několik jistých zákroků.

56:09
    Pelhřimovští kontrolují hru a míří do semifinále. Nyní další domácí útok zavřel hosty před Judu, ale devátý puk v hostující brance jsme u Bělé zatím neviděli.

52:33

52:29
    Hrnčíř se hnal na Zoura a poslal puk do břevna, puk se poté odrazil do okolí brankové čáry...tohle by chtělo video, ale sudí rozpažil.

50:33
    Dvě minuty pro Tomáše Viskota za sekání.

49:19
    Juda hned z protiútoku několikrát podržel puk před brankovou čárou.

47:59
    Velké Meziříčí vstřelilo branku! Korekce z hole hostů, puk za Zoura doráží Radomír Milotinský, předchozí pokus Vondráčka Zour vyrazil pouze před sebe. Asistence Václav Vondráček.

46:37
    Šimon Kuřátko a Petr Votápek, oba po vzájemné potyčce dvě minuty za hrubost.

46:19

Pavel Blažek

Branky a nahrávky: 7. Cejpek (Šulák, D.Kasalý), 9. Hadrava Martin (Vysloužil, Pospíchal), 20. Votápek (Dvořák, Vrátný), 24. Hadrava Martin, 25. Vyloužil (Port, Kasalý F.), 27. Kasalý F. (Vysloužil, Pospíchal), 38. Hadrava Martin (Vysloužil, Pospíchal), 38. Dvořák (Vrátný) – 2. Střecha (Kameník), 33. Kameník (Pejchal), 48. Milotinský (Vondráček)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Zour (Roh) – Bříza, Vácha, Kasalý D., Port, Glejtek, Šťáva, Pospíchal – Buchta, Kasalý F., Šulák, Dvořák, Votápek, Cejpek, Vrátný, Březina, Machovský, Hadrava Martin, Kochrda, Vysloužil
    HHK Velké Meziříčí: Juda (Pestr) – Viskot, Hammer, Vondráček, Kuřátko, Chlubna, Buchal, Kameník, Smejkal – Burian, Střecha, Rozmarín, Pejchal, Milotinský, Sobotka, Havliš, Hrnčíř, Broža

Rozhodčí: Jan Mareček, Matyáš Sapík — Michal Kubát, Vojtěch Kukeně