Plzeň – Liberec 1:2 (kon.) | Pardubice – Vítkovice 2:4 (kon.) | HC Litvínov – Mladá Boleslav 7:1 (kon.)
Zlín – Jihlava 3:2 (kon.)
Berani Zlín
3:2 (2:0, 0:1, 1:1) Stav série: 1:2
HC Dukla Jihlava
Pondělí 11.03.2024, 17:30 • Zlín, Trinity Bank Arena Luďka Čajky • DHL Extraliga juniorů • Předkolo
    59:10 Šimon KATOLICKÝ - 3:2

59:10
    6/4
    Dukla právě vstřelila branku!
    Uherkovi střela propadla pod betonem, na brankovišti byl nejdůraznější ŠIMON KATOLICKÝ, který jej jen dorazil za brankovou čáru.
    Katolický Š., Vovsík M., Rauš A., Klapica A., Báťa Š., Číhal L.
    Burian A., Velikovský J., Holba M., Kaláč F.

57:42
    Dvě minuty před koncem bude mít Jihlava velkou možnost v přesilové hře. Adam Klimek totiž u mantinelu podrazil jednoho z hostů.

54:28
    Pilát v dalším přečíslení nabil spoluhráči, ten z první trefil rychlého Cinku.
    51:03 Tomáš PILÁT - 3:1

51:03
    5/5
    Zlín právě vstřelil branku!
    Je to opět o dvě branky. Jihlavská obrana propadla, TOMÁŠ PILÁT to v přečíslení dva na jednoho vzal na sebe a přesně vymetl horní roh branky. Asistence: Jakub Čechmánek.
    Pilát T., Čechmánek J., Vaculík M., Šišák M., Lukaštík O.
    Vovsík M., Löffler D., Chlubna T., Rauš A., Peš H.

44:18
    Nábělek po kličce přišel o puk, ale Vandas ho zbytečně dohrál, takže svůj tým oslabí na další dvě minuty.

44:12
    Čechmánek tečoval Nábělkovu střelu, následně se ji ještě snažil dorazit, ale Cinka nastavil svůj beton.

42:40
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava:
    HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Kevin Coufal.

35:22
    Velmi vyhrocená situace na stadionu, mimo hru se Lukaštík skácel na zem, Číhal jde na trestnou lavici na dvě minuty za napadení.

32:06
    Pilát jel v oslabení sám na branku, zvolil střelu, bohužel pro něj mířila přesně do lapačky.

31:22
    Hynek Peš si to hnal podél mantinelu, takže ho Lukaštík musel zastavit faulem, přesilovka pro hosty.
    28:15 Šimon KATOLICKÝ - 2:1

28:15
    5/5
    Dukla po tlaku snižuje. Domácí už neyvdrželi zámek hostů, nechali ŠIMONU KATOLICKÉMU dost prostoru, aby dokázal přesnou střelou překonat Uherka. Asistence: Lukáš Číhal, Andrej Klapica.
    Katolický Š., Číhal L., Klapica A., Klapica A., Löffler D.
    Nábělek P., Velikovský J., Vaculík M., Heš J., Heš L.

21:40
    Obrovská šance na straně Dukly, několik závarů během pár desítek vteřin, ale Uherek si se štěstím poradil.

21:06
    Lukáš Heš dostal od Šišáka před branku přihrávku, ale klička ala Hertl mu nevyšla.

17:36
    Vaculík jel sám na branku soupeře, ale obrovskou šanci nevyužil.

12:22
    Vovšík promáchnul před prázdnou brankou na konci akce dva na jednoho.
    11:19 Tomáš PILÁT - 2:0

11:19
    5/5
    Neuvěřitelná sólová akce TOMÁŠE PILÁTA, nejprve hbitě vypíchl soupeři puk, nabral rychlost, obešel obránce, udělal kličku a zavěsil puk pod horní tyč. Bez asistence.
    Pilát T., Horský M., Burian A., Čechmánek J., Špaňhel M.
    Číhal L., Jeletz D., Báťa Š., Klapica A., Katolický Š.

05:23
    Adam Burian zachytil přihrávku soupeře, takže byl na ose hřiště úplně sám a trefil tyč!
    02:39 Martin HOLBA - 1:0

02:39
    5/4
    Berani otevírají vedení. MARTIN HOLBA si vybruslil do mezikruží a bombou pod tyč otevřel skóre dnešního utkání. Asistence: Patrik Nábělek.
    Holba M., Nábělek P., Horský M., Pilát T., Čechmánek J.
    Vovsík M., Löffler D., Báťa Š., Klapica A.

02:08
    Adam Rauš – 2 min., podrážení.

Marek Valkovič

Branky a nahrávky: 3. Holba (Nábělek, Čechmánek), 12. Pilát (M. Horský, Burian), 52. Pilát (Čechmánek, Vaculík) – 29. Katolický (Číhal, Báťa), 60. Katolický (Vovsík, Rauš)

Berani Zlín: Uherek (Kowalczyk) – Nábělek, Šišák, Velikovský, Špaňhel, Lukaštík, Burian (C) – Kaláč, Vašíčko, J. Heš – Urban, M. Horský, Pilát – Čechmánek (A), L. Heš, Nekvapil – Pešák, Vaculík, Klimek – Holba.
    Trenér: Juraj Jurík

HC Dukla Jihlava: Cinka (Sigmund) – Topol, Vovsík (C), Jeletz, Číhal (A), Vandas, Vildomec, Löffler – Klapica, Báťa (A), Katolický – Nosek, Modl, R. Váňa – Peš, Chlubna, Rauš – Coufal, Niederhafner, Já. Jungwirth.
    Trenér: Petr Svoboda

Rozhodčí: Šico, Gebauer – Kučera, Kráľ