Boston – St. Louis 1:5 (kon.) | NY Rangers – New Jersey 3:1 (kon.) | Winnipeg – Washington 3:0 (kon.)

Winnipeg právě vstřelil branku!
    Domácí rovných deset minut před koncem třetí třetiny zvyšují na rozdíl tří gólů! Mark Scheifele si vzal puk na pravém křídle a společně s KYLEM CONNOREM se dostal do přečíslení 2 na 1. Scheifele pak ideálně načasoval nahrávku na vzdálenější tyčku, kde Connor doklepl kotouč do branky – 3:0. Asistence: Mark Scheifele a Nikolaj Ehlers.
    Connor K., DeMelo D., Morrissey J., Toffoli T., Scheifele M.
    Protas A., McMichael C., van Riemsdyk T., Carlson J., Oshie T.
    28:16 Alex IAFALLO - 2:0

28:16
    5/5
    Domácí teď více než minutu tlačili svého soupeře a byli za to odměněni! Josh Morrissey se uvolnil s pukem směrem na osu. Pak ho švihem poslal na branku a hrací předmět i díky teči ALEXE IAFALLA zapadl za záda Lindgrena. Asistence: Josh Morrissey a Dylan DeMelo.
    Iafallo A., Morrissey J., DeMelo D., Monahan S., Toffoli T.
    Ovečkin A., Protas A., Alexejev A., Lapierre H., Carlson J.
    10:05 Neal PIONK - 1:0

10:05
    5/5
    Domácí se ujímají vedení! Mason Appleton odvedl skvělou práci u levého mantinelu, odkud našel z druhé vlny najíždějícího obránce NEALA PIONKA. Toho nedokázal zastavit bránící Pacioretty a Pionk kolem pravé ruky brankáře Lindgrena otevřel skóre. Asistence: Mason Appleton a Adam Lowry.
    Pionk N., Appleton M., Lowry A., Dillon B., Niederreiter N.
    McMichael C., Bear E., Alexejev A., Pacioretty M., Oshie T.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 11. Pionk (Appleton, Lowry), 29. Iafallo (Morrissey, DeMelo), 50. Connor (Scheifele, Ehlers)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – DeMelo, Morrissey (A), Pionk, Dillon, Miller, Samberg – Ehlers, Scheifele (A), Connor – Toffoli, Monahan, Iafallo – Appleton, Lowry (A), Niederreiter – Perfetti, Naměstnikov, M. Barron.
    Trenér: Rick Bowness

Washington Capitals: C. Lindgren (Kuemper) – Carlson (A), T. van Riemsdyk, Jensen, Sandin, Alexejev, Bear – Protas, Lapierre, Ovečkin (C) – Oshie (A), McMichael, Pacioretty – Milano, D. Strome, Mirošničenko – Aube-Kubel, Sgarbossa, Malenstyn.
    Trenér: Spencer Carbery

Rozhodčí: Sutherland, Dunning – Galloway, MacPherson

Diváci: 13 716