Přerov – Vsetín 2:1 (kon.) | Jihlava – Poruba 2011 5:1 (kon.) | Zlín – Prostějov 6:2 (kon.)
Třebíč – Litoměřice 1:3 (kon.)
Berani Zlín
6:2 (3:0, 1:0, 2:2) Stav série: 3:0
LHK Jestřábi Prostějov
Středa 13.03.2024, 17:30 • Trinity Bank Arena Luďka Čajky, Zlín • Chance liga • Čtvrtfinále

Je konec. Berani Zlín doma porazili ve třetím čtvrtfinálovém zápase tým LHK Jestřábi Prostějov poměrem 6:2. V první periodě Stefan Mikael Warg a Martin Novotný po pěti minutách vyhnali z branky Jestřábů Jaroslava Pavelku. Toho sice nahradil Marek Štipčák, ale i jej překonal, tentokrát na konci třetiny, obránce Beranů. Vojtěch Riedl střelou od modré uzavřel skóre prvního dějství. V tom druhém Berani srdnatě bránili a hrozili z brejků. Nejprve sice trefili tyčku branky Štipčáka, pak ale dostal domácí do čtyřbrankového vedení po rychlém kontru Mikko Salmio. Třetí perioda přinesla rychlou branku Tomáše Hanouska při hře ve čtyřech. Berani ale rychle odpověděli Mikko Salmiem, ten se trefil do prázdné branky hostů a Martinem Novotným. Jeho pumelice z pravé strany se dostala až do branky Hufa. V závěru ještě upravil kosmeticky skóre Tomáš Hanousek. Zlín postupuje do semifinále, pro Prostějov dneškem skončila sezóna. (20:09:07)

59:33
    Jestřábi ještě při pokusu o brejk poslali černou gumu na zakázané uvolnění.

59:25
    Domácí fanoušci už odpočítávají zbývající čas.
    58:25 Tomáš HANOUSEK - 6:2

58:25
    5/5
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Hosté ale v závěru dali svou druhou branku v zápase. Puk se o mantinel dostal na pravou stranu. Tam byl na vrcholu kruhu TOMÁŠ HANOUSEK, který se forhendem prosazuje pumelicí nad beton zlínského brankáře Hufa, 6:2. Asistence: Jakub Illéš a Zdeněk Doležal.
    Hanousek T., Illéš J., Doležal Z., Poledna A., Hanousek T.
    Köhler B., Paukku J., Holík P., Warg S., Čáp Z.

57:53
    Vyloučení v týmu Berani Zlín:
    Aleksi Salonen – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu LHK Jestřábi Prostějov:
    Tomáš Drtil – 2 min., hrubost.

57:53
    Tomáš Drtil zajel do Hufa. Zlínský brankář poté hlavou trefil Drtila do obličeje. Bude se vylučovat.

57:20
    Marek Štipčák rychle rozehrál, ale Vilém Burian poté ve středním pásmu ztratil kotouč. Berani jdou zlobit.

56:41
    Petr Hašek na pravé straně dohrál při souboji jednoho z domácích. Jestřábi se ale pak nedostali na touš.

56:23
    Marek Štipčák se dostal svou lapačkou na puk a oba týmy střídají.

56:07
    Jestřábi už posílají na ledě hodně rezignovaně.
    55:35 Martin NOVOTNÝ - 6:1

55:35
    5/5
    Zlín právě vstřelil branku!
    Domácí jdou v závěru třetí periody už do pětibrankového vedení po pěkné souhře. MARTIN NOVOTNÝ dostal přihrávku na levý kruh a pak příklepem poslal černou gumu do vikýře branky Štipčáka, 6:1. Asistence: Jesse Paukku a Martin Novák.
    Novotný M., Paukku J., Novák M., Süss J., Zbořil M.
    Drtil T., Forman L., Maruna J., Hašek P., Veselý J.

55:21
    Berani dobře tahají čas za brankou hostů.

55:03
    Oba celky bojují o touš za brankou Hufa na kratším mantinelu.
    54:37 Mikko SALMIO - 5:1

54:37
    5/6
    Ve Zlíně je hotovo. MIKKO SALMIO nejprve zablokoval pokus Hanouska a pak domácí šikula obloučkem trefuje prázdnou branku hostů, 5:1. Bez asistence.
    Salmio M., Zbořil M., Salonen A., Sedláček P., Werbik N.
    Vlach R., Ostřížek D., Hanousek T., Veselý J., Doležal Z., Illéš J.

54:08
    Jakub Illéš trefuje na pravé straně jednom jednoho z domácíh.

53:47
    Jestřábi stále drží útočné pásmo a už stihli vystřídat.

53:23
    Zdeněk Doležal dostal nabídku na levou stranu, ale jeho bomba vyletěla nad břevno branky Hufa.

53:11
    Veselý se nechce nechat odtlačit od branky Hufa, jsou tady další emoce. Vylučovat se ale tentokrát nebude.

53:00
    Tomáš Hanousek trefil po buly jenom nohu obránce Zlína, tlak Prostějova ale pokračuje.

52:55
    Marek Štipčák už je zpátky na střídačce. Hosté do toho jdou all-in.

52:40
    Mikko Salmio na pravé straně dobře tahá čas pro Berany v útočném pásmu Prostějova.

52:15
    Jakub Illéš ujel po pravé straně, ale hosté poté po minele ztratili pásmo.

52:05
    Poslední komerční pauza je minulostí. Bude se vhazovat před Štipčákem.

51:48
    Hosté byli na levé straně nachytáni v ofsajdu a jejich snažení je na chvíli přerušeno.

51:37
    Jestřábi se poté sice dostali do pásma, jenže z toho bylo jenom nepřesné zakončení. Huf zasahovat tentokrát nemusel.

51:07
    Slanina nahodil puk po prknech do třetiny Zlína. Fronk byl ale poté připraven o pásmo.

50:39
    Jenže icing se poté narodil i na druhé straně. Bude se vhazovat před Štipčákem.

50:33
    Po icingu se vrací hra před branku Zlína.

50:09
    Zdeněk Doležal a Martin Novotný jsou v kontaktu u střídaček a vysloužili si oba menší trest. Bude se ale pokračovat v pěti.

49:40
    Veselý ani Venkrbec se nedostali k dorážce po střele od modré. Poté Jestřábi ztratili pásmo a Štipčák už jde zpátky do své branky.

49:30
    Jestřábi do toho jdou all-in a hrají powerplay.

49:28
    Puk dotknul po teči ochranné sítě za brankou Hufa. Hra je přerušena a oba týmy střídají.

48:35
    Berani po buly tahali čas v pásmu Prostějova. Hosté se ale nyní dostali na puk a jdou útočit do zformované obrany.

48:18
    Martin Lang byl najetý na zadní tyčce, ale v tutovce netrefuje branku. Jeho forhendový pokus z první těsně míjí levou tyčku branky Štipčáka. Následuje komerční přestávka.

47:55
    Venkrbec už byl s pukem mimo útočné pásmo, Jestřábi musí rychle vyklidit útočné pozice.

47:37

47:16
    Marek Štipčák ukázal dobrou práci s hokejkou na ose hřiště a rozehrál na svého obránce.

46:57

46:30
    Je vidět, že oba týmy si na hrací ploše i za tohoto stavu nic nedarují.

46:11
    Martin Lang na levé straně dobře tahá čas pro domácí.
    45:37 Tomáš HANOUSEK - 4:1

45:37
    4/4
    Hosté snižují po rychlé akci po buly ve hře ve čtyřech. TOMÁŠ HANOUSEK dostal puk na pravý kruh a forhendem poslal černou gumu do horního rohu branky Hufa. 4:1.
    Hanousek T., Šidlík P., Illéš J., Šidlík P.
    Warg S., Suhrada J., Holík P., Šlahař J.

45:26
    Petr Hašek byl zadržen na ose Čápem a obdržel hned menší trest.

45:10
    Tomáš Jiránek ujel po levé straně do rychlého kontru, ale trefil jenom střed branky Hufa.

44:57
    Roman Vlach měl hůl v obličeji soupeře. Hosté jdou do čtyř bruslařů.

44:45
    Jiří Fronk se na levé straně neudržel na puku a domácí se dostávají ze středním pásmu.

44:25
    Domácí Novotný získal puk a poslal jej bez ostychu přes všechny čáry.

44:03
    Branka Hufa je posunuta po kontaktu Tomáše Jiránka s brankářem Hufem. Hra je přerušena.

43:42
    Berani opět poslali touš na icing. Hra se vrací před Hufa.

43:25
    Jestřábi sice vyhráli buly, ale po patnácti vteřinách se zatím nedostali ke střele.

43:02
    Berani si to nekomplikují a posílají černou gumu na icing.

42:39
    Petr Šidlík bojuje o puk na mantinelu za brankou Štipčáka.

42:03
    Vilém Burian padá po souboji s Riedlem, ale pan rozhodčí tentokrát do píšťalky nefoukl. Berani jdou na touš.

41:34
    Vlach našel Slaninu na levé straně, ale ten sek ke střela na Hufa nedostal.

40:58
    Ostřížek ujel po pravé straně a poslal kotouč na pravou stranu. Tam byl sice Tomáš Jiránek, ale poslal kotouč bekhendem mimo branku Hufa.

40:20
    Jestřábi se po pravé straně dostali do pásma, ale tam se jejich útočník poroučel na led. Podle pana rozhodčího to bylo ale vlastním zaviněním.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:22.

Druhá třetina je minulostí. Berani Zlín po ní doma vedou nad týmem LHK Jestřábi Prostějov poměrem 4:0. V první periodě Stefan Mikael Warg a Martin Novotný po pěti minutách vyhnali z branky Jestřábů Jaroslava Pavelku. Toho sice nahradil Marek Štipčák, ale i jej překonal, tentokrát na konci třetiny, obránce Beranů. Vojtěch Riedl střelou od modré uzavřel skóre třetího dějství. V tom druhém Berani srdnatě bránili a hrozili z brejků. Nejprve sice trefili tyčku branky Štipčáka, pak ale dostal domácí do čtyřbrankového vedení po rychlém kontru Mikko Salmio.

40:00

39:44
    Jestřábi ztratili na levé straně puk a musí vyklidit útočné pásmo.

39:24
    David Ostřížek trefuje na modré jenom obránce Zlína, hosté pak ztratili pásmo.

38:55
    Daniel Huf hokejkou poslal touš na domácího obránce. Jestřábi se ale dostali na puk.

38:18
    Stefan Mikael Warg trefil z levé strany od modré jenom Jana Süsse.

37:54
    Jestřábi se nedostali přes střední pásmo, obrana Zlína je dnes perfektní.

37:24
    Puk je za brankou Štipčáka a hosté jdou střídat.

36:52
    Jan Veselý se sice dostal ke střele bekhendem z otočky na levém kruhu a pak se ještě snažil atakovat Aleksi Salonena do hrudníku. Domácí hráč ale odjel ze souboje na lavičku.

36:23
    Oba týmy si na středu hřiště vyměnily držení puku, ale ani jeden se nedostal k zakončení.

36:02
    Hosté sice zlepšili svůj pohyb, ale ani to nestačí.

35:35
    Hosté jsou sice v útočném pásmu už dvacet vteřin, ale je to bez zakončení.

35:09
    Domácí mají touš za vlastní brankou a nikam nespěchají.

34:52
    Domácí Novák si sice objel branku hostů, ale ke střele nedostal.

34:00
    Jakub Šlahař dostal nabídku na levou stranu, ale jeho pumelice šla jenom na střed branky.

33:22
    Jakub Kubeš ujel po levé straně, ale jeho zakončení na přední tyčce nebylo úspěšné. Huf totiž stihl přesunout rychle svůj beton.
    32:39 Mikko SALMIO - 4:0

32:39
    5/5
    Domácí jdou už do čtyřbrankového vedení po pěkné souhře. MIKKO SALMIO se dostal na ose k puku a upaloval sám na branku Prostějova. Domácí šikula si dal kotouč na forhend a pak z jej poslal do levého rohu branky hostů, 4:0. Asistence: Jan Süss a Martin Novák.
    Salmio M., Süss J., Novák M., Čáp Z., Warg S.
    Hašek P., Forman L., Drtil T., Doležal Z., Illéš J.

32:07
    Tečovaný puk se dotknul ochranné sítě za brankou Hufa. Následuje další komerční pauza.

31:37
    Mikko Salmio ujel po ose do pásma Jestřábů. Dostal nabídku na čárky, ale jeho forhend trefuje jenom levou tyčku branky Marka Štipčáka.

31:16
    Jestřábi poslali při pokusu o brejk černou gumu jenom na icing.

31:07
    Bedřich Köhler srdnatě napadá rozehrávku hostů za brankou Marka Štipčáka.

30:49
    Domácí reklamují faul na Čápa, pan rozhodčí ale ukazuje, že se bude pokračovat ve hře.

30:16
    Tomáš Drtil se dostal na pravé straně k pumelici. Jenže jeho forhend dostal do své lapačky Huf, který měl tentokrát čistý výhled.

30:12
    Tomáš Drtil od modré procpal touš před branku, ale Veselý se nedostal k teči. Puk před ním sebral výborný Huf.

29:42
    Berani dostali touš do pásma Jestřábů a tam už deset vteřin bojují na delším mantinelu o kotouč.

29:17
    Jakub Illéš udržel hosty po buly v útočném pásmu. Jenže akce hostů měla jepičí život.

29:06
    Doležal se dostal na pravé straně ke střele, ale tu zblokoval Jiří Souhrada do ochranné sítě.

28:28
    Jestřábi na pravé straně protečovali puk až za Hufa. Domácí reklamují icing, ale rozhodčí ukazuje, že puk byl tečován.

27:54
    Oba týmy si rychle vyměnil po nepřesnostech na ose držení touše.

27:15
    Petr Krejčí se nedostal na levé straně ke střele, Jestřábi ale drží pásmo na mantinelu za brankou Hufa.

26:52
    Jestřábi se po buly dostali ke střele, ale Krejčí byl na ose zablokován. Hosté pak museli vyklidit získané pozice.

26:37
    Berani se na pravé straně při pokusu o rychlý brejk dopustili jenom icingu. Hra se vrací před Hufa.

26:16
    Jan Süss dobře napadá rozehrávku hostů před Markem Štipčákem.

25:42
    Bedřich Köhler ujel po ose, ale jeho střela skončila jenom na krátkém mantinelu za Štipčákem.

25:31
    Tomáš Drtil vyprodukoval bombu na ose hřiště, ta ale mířila na střed branky Beranů. Daniel Huf se dostal na puk a pak došlo před jeho brankou na lehké emoce.

25:12
    Matouš Venkrbec srdnatě bojuje o puk na mantinelu v pásmu Beranů.

24:41
    Roman Vlach byl volný na ose hřiště, ale přihrávka z pravé strany se k němu nedostala. Hosté poté ztrácí útočné pásmo.

24:03
    Oba týmy bojují o puk na mantinelu v pásmu Prostějova.

23:34
    Jestřábi začínají útočnou akci od vlastní branky a střídají.

23:15
    Bedřich Köhler dobře napadá na modré rozehrávku hostů.

22:54
    Jsou tady emoce poté, co se Huf dostal na střelu z pravé stany. Vylučovat se ale v tomto případě nebude.

22:32
    Zdeněk Sedlák ujel po pravé straně a najel si na branku Prostějova. Trefil ale jenom beton Štipčáka.

22:02
    Roman Vlach nedokázal zamést na levé straně Kubešovu střelu na branku Hufa.

21:35
    Berani nemohli hrát, byli totiž v ofsajdu a musel vyklidit útočné pozice.

21:08
    Jenže akce hostů měla poté doslova jepičí život. Berani nyní tahají čas za brankou Hufa.

20:40
    Petr Hašek vybojoval touš na pravé straně a hosté se snaží roztáhnout útočný deštník.

20:20
    Jestřábi vyhráli buly a od vlastní branky protečovali kotouč za svatyni Beranů.

20:01

První třetina je minulostí. Berani Zlín po ní doma vedou nad týmem LHK Jestřábi Prostějov poměrem 3:0. Stefan Mikael Warg a Martin Novotný po pěti minutách vyhnali z branky Jestřábů Jaroslava Pavelku. Toho sice nahradil Marek Štipčák, ale i jej překonal, tentokrát na konci třetiny, obránce Beranů. Vojtěch Riedl střelou od modré uzavřel skóre třetího dějství.

Další třetina začne přibližně v 18:30.

20:00

19:54
    Jestřábi sice vyhráli buly na modré, ale pak se na touš dostali Berani, kteří se semkli před vlastní svatyní.

19:38
    Veselý nahodil touš do pásma Beranů, ale ten se dotkl ochranné sítě.

19:08
    Berani dobře tahají čas na svých hokejkách a nemají důvod ke spěchu.

18:36
    Jestřábi sice vyhráli buly, ale Burian s Marunou se v pásmu Beranů neudrželi.

18:26
    Je tady další zakázané uvolnění v podání domácích, hra se vrací před Hufa.

18:19
    Berani si hru nekomplikují a nyní posílají černou gumu na icing.

18:04
    Petr Šidlík se dostal na modré Beranů na touš, ale Jestřábi po necelých deseti vteřinách ztratili útočné pásmo.

17:36
    Jan Veselý se dostal na puk na levém kruhu, ale svým forhendem našel jenom náruč brankáře Hufa. Oba celky jdou střídat.

17:27
    David Ostřížek se dostal na puk za brankou Hufa, ale hned byl přišpendlen na mantinel.

16:58
    Jestřábi se dostali do pásma Beranů, ale bylo to bez zakončení.

16:28
    Berani bojují o kotouč za brankou Štipčáka. Domácí nyní nemají důvod nikam spěchat.
    16:04 Vojtěch RIEDL - 3:0

16:04
    5/5
    Domácí jdou na konci prvního dějství už do tříbrankového vedení. Puk se dostal na levou stranu modré čáry. Tam byl volný VOJTĚCH RIEDL, který se napřáhl a pak přes les hráčů uklidil kotouč k tyčce branky Štipčáka, 3:0.
    Riedl V., Lang M., Werbik N., Salmio M., Salonen A.
    Burian V., Šidlík P., Maruna J., Drtil T., Slanina J.

15:52
    Mikko Salmio se dostal k teči na ose hřiště po pumelici z levé strany. Jenže puk se po jeho kontaktu dotknul ochranné sítě.

15:42
    Domácí reklamovali podrážení na vlastní modré, ale pan rozhodčí do píšťalky nefoukl.

15:27

15:17
    Roman Vlach zablokoval v oslabení střelu Beranů z osy hřiště.

14:58
    Toto není dobrá přesilovka, Berani se opět osvobozují.

14:37
    Doležal na levém kruhu pozdržel svou střelu a pak trefil jenom obránce Zlína.

14:18
    Oba týmy bojují o kotouč na mantinelu v pásmu Beranů.

13:57
    Berani ale poslali touš přes všechny lajny a jdou střídat.

13:42
    Jestřábi vyhráli buly a roztahují přesilovkový deštník.

13:27
    Martin Novotný poslal za brankou Hufa na led v rozporu s pravidly Doležala a půjde si na dvě minuty odpočinout.

13:12
    Jakub Kubeš po odpískání poslal protihráče na led, ten se totiž snažil vyškrábnout puk z moci brankáře Štipčáka.

13:04

12:36
    Jestřábi už ve čtyřech posílají černou gumu přes všechny čáry.

12:27
    Zdeněk Čáp trefil z pravé strany jenom levou tyčku. Zdeněk Sedlák pak jenom přestřeluje svatyni Marka Štipčáka.

12:01
    Kubeš i podruhé osvobozuje Jestřáby v oslabení.

11:34
    Aleksi Salonen dostal z pravé strany touš na kruh, ale forhendem trefuje jenom beton brankáře hostů.

11:10
    Kubeš vyhodil v dvojnásobném oslabení puk přes všechny čáry.

10:52
    Zdeněk Sedlák byl zasažen hokejkou do obličeje! Je tady další oslabení pro hosty z Prostějova. Provinil se Petr Krejčí a jde si také na dvě minuty odpočinout.

10:35
    Hosté poslali v oslabení touš přes všechny čáry.

10:22
    Tomáš Drtil přišpendlil na mantinel svého protihráče a jde si na dvě minuty odpočinout na trestnou lavici. Martin Lang se po kontaktu s mantinelem nemohl zvednout, ale nyní už odjíždí z ledu s pomocí spoluhráčů.

10:08
    Jan Veselý přihrál kolegovi na osu, ale ten měl zablokovanou hokejku. Hosté poté ztrácí touš.

09:27
    Jakub Illéš poslal ve středním pásmu puk jenom na hokejky domácích. Berani se ale do zakončení neženou.

09:10
    Zakázaným uvolněním se poté provinili i Jestřábi. Bude se vhazovat po pravici Štipčáka.

08:57
    Zdeněk Čáp poslal při pokusu o rychlý brejk kotouč jenom na icing. Hra se vrací před Hufa.

08:38
    Daniel Huf dostal do své lapačky nahození z levé strany. Hra je přerušena a oba týmy střídají.

08:16
    Roman Vlach to vzal na sebe na ose, ale minul svatyni Beranů. Huf betonem vyráží jeho pokus do rohu. Tlak Prostějoval ale pokračuje.

07:49
    Marek Štipčák se jenom ohlédl za nepřesným nahozením z levé strany. Puk je za jeho brankou a hosté střídají.

07:25
    Berani sice opět vyhráli buly, ale Veselý Prostějov dostal do středního pásma.

07:18
    Marek Štipčák dostal do své lapačky nahození z levé strany. Následuje komerční pauza.

06:57

06:30
    Jestřábi se osvobozují vyhozením za branku Hufa.

06:15
    Berani pokračují v tlaku při přesilovce Jesse Paukku zblízka trefuje v přesilovce tyčku branky prostějovského Štipčáka.

05:30
    Zdeněk Sedlák se dostal k zakončení před brankovištěm Prostějova, ale v ložence trefuje jenom boční síť branky hostů.

05:13
    Berani vyhráli buly a roztahují přesilovkový deštník.

04:57
    Střídání v týmu LHK Jestřábi Prostějov:
    ze hřiště odchází Jaroslav Pavelka, přichází Marek Štipčák.

04:57
    Zdeněk Doležal mimo hru podrazil svého soupeře a půjde si na dvě minuty odpočinout.

04:50
    Mikko Salmio dobře napadá rozehrávku Prostějova za brankou Pavelky.
    04:02 Martin NOVOTNÝ - 2:0

04:02
    5/5
    Domácí jdou v úvodu zápasu už do dvoubrankového vedení. Berani vyhráli buly a puk se dostal na modrou čáru. Ten si zpracoval MARTIN NOVOTNÝ a zdálky prostřelil podruhé bezmocného brankáře Pavelku střelou k tyčce, 2:0. Asistence: Petr Holík.
    Novotný M., Holík P., Suhrada J., Šlahař J., Paukku J.
    Vlach R., Fronk J., Slanina J., Šidlík P., Hanousek T.

03:43
    Jan Veselý měl k dispozici v krátkém čase dvě zakončení. Ta první mu sjela z čepele a Huf ji vyrazil, ta druhá byla nepřesná.

03:15
    Tomáš Jiránek bojuje srdnatě na mantinelu za brankou Hufa.

02:25
    Oba týmy si rychle vyměnily držení puku, ale bylo to bez zakončení.
    01:25 Stefan Mikael Warg - 1:0

01:25
    5/5
    Domácí jdou do vedení v úvodu zápasu z první střely na branku. Berani se usadili v pásmu Jestřábů. Puk se dostal na modrou čáru. Tam byl neobsazený STEFAN MIKAEL WARG, který forhendem poslal černou gumu za záda Pavelky, 1:0. Asistence: Zdeněk Čáp a Jesse Paukku .
    Warg S., Čáp Z., Šlahař J., Paukku J., Holík P.
    Kubeš J., Fronk J., Vlach R., Krejčí P., Slanina J.

01:01
    Jestřábi ztratili pásmo a byl jim na levé straně písknut ofsajd.

00:52
    Jan Veselý bojuje už deset vteřin na mantinelu za brankou Hufa.

00:18
    Jestřábi vyhráli buly a dostali se před brankoviště Beranů, Jakub Illéš se ale na puk nedostal.

00:01

Oba týmy pomalu nastupují na hrací plochu, za chvíli se začne hrát.

Berani Zlín: Huf (Kořének) – Riedl, Salonen, Warg, Čáp, M. Novotný, Zbořil, Suhrada – Köhler (C), Gago, P. Sedláček (A) – Paukku, Holík, Šlahař – Salmio, Werbik, M. Lang – Z. Sedlák, Süss, Novák.
    Trenér: Jan Srdínko

LHK Jestřábi Prostějov: Pavelka (Štipčák) – Šidlík, Hanousek, Forman, Drtil, Kubeš, Krejčí, Poledna – Illéš, Hašek, Z. Doležal – J. Veselý, Ostřížek, Jiránek (A) – Slanina, Vlach, Fronk – Maruna, Venkrbec (C), V. Burian.
    Trenér: Martin Janeček

Rozhodčí: Zelníček, Zubzanda – Peluha, Veselý.

2. zápas série Prostějov – Zlín – 0:2 na zápasy

Podobný průběh jako první zápas série měl i ten druhý. Ve vedení byli znovu Jestřábi, ale jen o jednu branku. Beranům se povedlo vyrovnat na 1:1 a začínalo se znovu od začátku. Ve druhé třetině šli Zlínští do vedení, ale bleskurychle Prostějov vyrovnal. Stav 2:2 vydržel nakonec až do konce základní hrací doby a na řadu tak přišlo prodloužení. A v pětašedesáté minutě ho rozsekl Mikko Salmio, a to znamenalo jediné. Zlín zvítězil 3:2 po nastavené hrací době a vedl na zápasy 2:0. Dnes tak po přesunu na zlínský led mohou Berani stvrdit postup do semifinále. Série se totiž hraje na tři vítězné zápasy.

1. zápas série Prostějov – Zlín – 0:1 na zápasy

Úvodní zápas série se pro Zlín nevyvíjel dobře, když prohrával už 1:3. A to ještě ke všemu na začátku třetí třetiny. Zlínští ale předvedli obrat. Ve třiapadesáté minutě bylo manko smazáno a za stavu 3:3 se začínalo znovu od začátku. Za necelé dvě minuty pak strhli Berani vedení na svou stranu a Zdeněk Sedlák tak rozradostnil své spoluhráče. V závěru to domácí Prostějov zkusil bez brankáře a se šesti bruslaři v poli, Zlínští však skórovali do prázdné brány a pečetili výhru 5:3 na půdě soupeře a ujali se tak v sérii vedení 1:0 na zápasy.

Hezký středeční večer přeji všem příznivcům hokeje. Na programu jsou další zápasy play-off Chance ligy a my se prostřednictvím tohoto textového online přenosu zaměříme na sérii mezi týmy Berani Zlín a LHK Jestřábi Prostějov.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Vít Káňa

Branky a nahrávky: 2. Warg (Čáp, Paukku), 5. M. Novotný (Holík), 17. Riedl (M. Lang, Salmio), 33. Salmio (Süss, Novák), 55. Salmio, 56. M. Novotný (Paukku, Novák) – 46. Hanousek (Šidlík, Illéš), 59. Hanousek (Illéš, Z. Doležal)

LHK Jestřábi Prostějov: Pavelka (5. Štipčák) – Šidlík, Hanousek, Forman, Drtil, Kubeš, Krejčí, Poledna – Illéš, Hašek, Z. Doležal – J. Veselý, Ostřížek, Jiránek (A) – Slanina, Vlach, Fronk – Maruna, Venkrbec (C), V. Burian.

Rozhodčí: Zelníček, Zubzanda – Peluha, Veselý