Děčín – Letňany 0:1 (po pr.) | Nový Jičín – SHKM Hodonín 2:5 (kon.)
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1) Stav série: 1:3
Pondělí 18.03.2024, 18:00 • Zimní stadion, Děčín • 2. liga • Osmifinále
    65:04 Pavel MRŇA - 0:1

65:04
    Letňany právě vstřelily branku!
    A je hotovo. Jediná branka zápasu padla až v šestašedesáté minutě v prodloužení. Po vhazování v děčínském pásmu nahazoval puk před branku od pravého hrazení Zoran Fiala a PAVEL MRŇA kotouč šikovně tečoval a ten poté projel mezi betony za Lavingerova záda – 0:1. Asistence: Zoran Fiala a Jakub Sklenář.

62:17
    Mezi kruhy střílel Tomáš Pšenička a jeho pokus bravurním zákrokem chytá Lukáš Lavinger, který nyní notně podržel svůj tým ve hře o sériový bod!

61:47
    Petr Poppel byl v další velké šanci, objel klec Medvědů a poté se pokusil zasunout touš za brankovou čáru, ale ten jen zůstal ležet před ní. Domácí tak nyní měli velké štěstí!

51:49
    A tak se málem stalo. Petr Poppel na pravém kruhu vyslal tvrdou ránu na Lavingera, který ji ale tečuje do ochranné sítě.

51:02
    Vyloučení v týmu HC Děčín:
    David Tůma – 2 min., podrážení.

39:17
    Oto Theimer se řítil po levé straně do zakončení a na levém kruhu vyslal nepříjemnou střelu, po které zaduněl beton Lukáše Lavingera!