Skalica – Pov. Bystrica 3:5 (kon.) | Dubnica – Topoľčany 1:2 (po pr.)
HK Skalica
3:5 (0:1, 2:2, 1:2) Stav série: 1:3
HK 95 Považská Bystrica
sk Pondělí 18.03.2024, 17:30 • Hant Arena, Skalica • 1. liga play-off (SR) • Čtvrtfinále

59:56
    Vylúčenie v tíme HK Skalica:
    Hujsa – 10 min. osobný trest, nešportové správanie.

Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica:
    Lušňák – 10 min. osobný trest, nešportové správanie.

Považská Bystrica dala gól!
    Považská Bystrica strieľa gól do prázdnej brány. Presadzuje sa RICHARD JAKUBEC. 3:5.
    Bez asistencie.

58:15
    Oddychový čas pro tím HK Skalica.

51:08
    Šandor – 2 min., podrazenie.

50:41
    Považská Bystrica sa dostáva opäť do vedenia, Puk po strele Hlinku vypadol Bernátovi, a JÁN ZLOCHA už nemal problém dostať puk do odkrytej siete. 3:4
    Asistencie: Matúš Hlinka

50:18
    Skalica dala gól!
    Nádherná akcia domácich v presilovej hre. Puk sa kombinácií Kubu sov Šátekom dostal na hokejku MAERTINA HUJSU, ktorý nemal problém streliť vyrovnávajúci gól do prázdnej brány. 3:3.
    Asistencie: Michal Šátek, Lukáš Kuba

48:45
    2 min. – príliš veľa hráčov na ľade, trest odpyká Zlocha.

46:16
    Nahálka – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou.

39:59
    Skaličania znižujú na rozdiel jediného gólu. DÁVID POLÁK sa triafa strelou od modrej čiary. 2:3.

39:33
    Domáca Skalica strieľa gól 27 sekúnd pred koncom druhej tretiny. PETER ŠANDOR po prihrávke od Slobodu prekonáva brankára hostí delovkou od ľavého mantinelu. 1:3.
    Asistencie: Adrián Sloboda, Lukáš Kuba

35:36
    Voronovu strelu do poloprázdnej brány likviduje Bernát skvelým presunom.

31:08
    Cíger – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku.

30:00
    Teč Kubu vyrazil brankár hostí z veľkým šťastím.

26:49
    Vybíral skúšal zakončovať spoza brány, brankár Považskej Bystrice puk udržal pred bránkovou čiarou.

23:48
    Kočka – 2 min., podrazenie.

22:05
    Hostia strieľajú tretí gól. Po prihrávke od Zemka sa presadzuje presnou strelou švihom z pravého kruhu JÁN ZLOCHA. 0:3.
    Asistencie: Matúš Zemko

20:16
    Považská Bystrica strieľa druhý gól v dnešnom zápase. JURAJ JAKUBEC sa dostal k dorážke z pravej strany a pohotovou strelou prekonáva Bernáta. 0:2.

16:27
    Hostia sa necelé štyri minúty do konca prvej tretiny dostávajú do vedenia. Rufati poslal skvelú prihrávku pred bránu, kde ju za chrbát domáceho brankára tečoval JAKUB CÍGER. 0:1.
    Asistencie: Jakub Rufati, Patrik Lušňák