Liberec B – Teplice B 0:2 (kon.) | Hr. Králové B – Velvary 1:0 (kon.)
Slovan Liberec B
0:2 (0:2)
FK Teplice B
Středa 05.06.2024, 10:00 • Stadion FK Turnov • Česká fotbalová liga (B) • 30. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (11:51:08)

Dnešní utkání 30. kola ČFL skupiny B mezi rezervou Liberce a Teplice končí výhrou hostů 2:0. Skláři o své výhře rozhodli už v první půli, kdy se hned ve druhé minutě trefil Vojtěch Pokorný a před změnou stranu i Jehor Tsykalo. Jak hostům patřil první poločas, tak domácí byli aktivnější ve druhé půli, brankové ovoce tak ale Slovanu nepřineslo. Liberec tak je průběžně na sedmém místě tabulky, Teplice zatím poskočily na jedenáctou příčku.

90+2

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

89
    Domácí se po centru od praporku k zakončení nedostali. Naopak dopředu míří hosté z Teplic pro rozhodnutí.

88
    Rohový kop z pravé strany pro Slovan.

87
    Odražený míč si kousek za malým vápnem našel Wydrzynski a tvrdou střelou z voleje napálil míč kousek nad branku Němečka. Teplice jsou zase o něco blíže k výhře.

86
    Na druhé straně se o střelu zpoza vápna pokusil Lukáš, ale jeho pokus trefil jen připravené soupeře.

85
    Domácí fotbalisté to i nadále zkouší. Michalův centr z pravé strany ale končí pouze na bloku teplického soupeře.

84
    Střídání v týmu FK Teplice B:
    ze hřiště odchází Emmer, přichází Korselt,
    ze hřiště odchází Vachoušek, přichází Lukáš.

83
    Střídání v týmu Slovan Liberec B:
    ze hřiště odchází Šolc, přichází Netušil.

81
    Žlutá karta pro tým Slovan Liberec B (Meskhi).

80
    Centr Liberce do pokutového území končí odmávaným ofsajdem lajnového rozhodčího.

78
    Pronikajícího Bílka nyní na levé lajně zastavil nedovoleně Michal, který si tak koledoval o druhou žlutou kartu. Rozhodčí ho od ní ochránil.

77
    Žlutá karta pro tým FK Teplice B (Emmer).

76
    ze hřiště odchází Málek, přichází Bartoš.

76
    Foungala si šikovně pokryl míč kousek před polovinou hřiště a vybojoval faul. Hosté tak mohou rozehrávat z klidu.

75
    Střídající Meskhi už si chystal pozici pro střelu kousek za vápnem. Soupeři z Teplic mu však nenabídli žádný prostor pro střelu.