Motor ČB – Přerov 1:2 (kon.) | Šumperk – Kladno 1:6 (kon.) | Ústí n/L – Benátky n/J 6:3 (kon.)
Litoměřice – Prostějov 5:2 (kon.) | Havířov – Slavia 5:3 (kon.) | Jihlava – Kadaň 7:5 (kon.)
Most – Třebíč 2:6 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
5:2 (2:1, 0:1, 3:0)
LHK Jestřábi Prostějov
Sobota 14.11.2015, 17:00 • Kalich Arena • Chance liga • 22. kolo

Tak je dobojováno. Kališníci v průběhu třetiny získali gólový náskok a vítězství navíc stvrdili střelou do prázdné brány hned dvakrát. Poslední gól navíc padl necelou vteřinu před koncem.

Děkuji za pozornost a zase někdy na počtenou. (19:24:21)

59:59
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    V poslední vteřině přece jen navštěvuje kotouč bránu Jestřábů ještě jednou! O výhře v třígólovém náskoku rozhoduje MILAN VALÁŠEK. Asistence: Jiří Vašíček.

58:27
    A to se stává osudným. Krátce po rozehrání puk pomalu klouzal směrem k bráně hostí a správně ho tam nasměroval TOMÁŠ TROLIGA. Bez asistence.

58:10
    Hosté se rozhodli pro hru bez brankaře. Horčička zůstává na střídačce.

58:10
    Oddechový čas pro hosty.

58:10
    Zakázané uvolnění Litoměřic. Vhazovat se bude po Pavelkově levici.

58:00
    Do konce třetiny zbývají dvě minuty.

57:48
    Vyloučení i na straně Litoměřic. Angel Krstev si odsedí 2 minuty za krosček.

56:44
    Litoměřice si zahrají přesilovou hru. Na trestné si opět odpyká dvouminutový trest Aleš Sova za držení.

56:02
    Kotouč navštívil tyč Pavelkovy branky! Naštěstí pro domácí se odrazil do bezpečné zóny.

55:40
    Icing domácích. Vhazovat se bude v levém kruhu pro vhazování.

55:03

54:03
    Protivný se dostal k puku před otevřenou klecí. Nestihl však včas zareagovat.

Daniel Chládek

Branky a nahrávky: 8. Berger (Mi. Procházka, Mikliš), 15. Kopta (Troliga, Vantuch), 51. Ma. Procházka (Vantuch, Pavlas), 59. Troliga, 60. Valášek (Vašíček.) – 9. Volek, 37. Illéš (Mojžíš)

HC Stadion Litoměřice: Pavelka (Michajlov) – Krstev, Pavlas, Šulc, Piegl, Vašíček, Jank, Mikliš – Kalla, Ma. Procházka, Valášek – Ondráček, Nedvídek, Beránek – Kopta, Vantuch, Troliga – Racek, Berger, Mi. Procházka. Trenér: Říha.
    LHK Jestřábi Prostějov: Horčička (Neužil) – Drtina, Vokurka, Mojžíš, Sova, Husák, Protivný, Rudl, Špaček – Volek, Illéš, Luňák – Staněk, Moskal, Krejčík – Novák, Venkrbec, Šlahař – Kajaba, Kuncek. Trenér: Přecechtěl.

Rozhodčí: Jílek – Krátký, Toman