Třebíč – Kadaň 1:4 (kon.) | Jihlava – Frýdek-M. 1:2 (po pr.) | Benátky n/J – Motor ČB 2:3 (po pr.)
Litoměřice – Most 3:1 (kon.) | Slavia – Ústí n/L 5:2 (kon.) | Kladno – Přerov 6:2 (kon.)
Havířov – Prostějov 2:1 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
HC Most
Pondělí 14.11.2016, 18:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Chance liga • 24. kolo

Dohráno, tři body z dnešního utkání zůstávají v Litoměřicích. To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek dnešního večera. (20:12:46)

59:45
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Je rozhodnuto! DAVID ŠVAGROVSKÝ se chopil kotouče ve středním pásmu a z poloviny hřiště jej poslal do opuštěné mostecké branky. Asistence: Filip Hanták, Ondřej Smetana.

58:49
    Kališníci se snaží s pukem prorazit za modrou čáru, hosté jim tom brání, seč jim síly stačí.

58:34
    Oddechový čas pro hosty.

58:24
    Vyloučení v týmu HC Most (Pavel Smolka – 2 min., podražení).

58:07
    Hübl zůstává na střídačce, Mostečtí zkusí power-play.

58:07
    Oddechový čas pro domácí.

58:05
    Před námi jsou poslední dvě minuty třetí třetiny. Povede se hostům vyrovnat?

56:27
    Rubeš teď ve středním pásmu odevzdal kotouč hráčům Mostu, kteří míří směrem na kališnickou svatyni.

55:16
    Rubešovu střelu se pokusil do brány tečovat Pavlas, kotouč však končí v náruči Jaroslava Hübla.

53:47
    Druhá půlka posledního dějství je zatím jaksi nemastná neslaná, hraje se převážně v pásmu Stadionu.

52:00
    Po nebezpečné střele Roda se kotouč od Pavelky odrazil přímo na hůl Daniela Hory, který jen těsně minul prázdný prostor v litoměřické brance.

51:34

51:07
    Litoměřice se znovu osvobozují.

50:06
    Piegl poslal kotouč až za Hübla, kališníkům se zatím mostecké přesilovce daří čelit bez problému.

49:34
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Ondřej Smetana – 2 min., podražení).

48:23
    Kubinčák si po vhazování vybruslil do středního pásma, odkud se rozhodl proklepnout reflexy domácího gólmana. Ten jeho pokusu nastavil beton.

47:43
    Paločko se bleskovou rychlostí přesunul zpoza vlastní klece až do středního třetiny kluziště, kde jej nakonec o kotouč připravil jeden z pohotových hráčů soupeře.

Vojtěch Martinek

Matěj Voborský

Branky a nahrávky: 7. M. Ondráček (Hanták), 28. R. Pilař (O. Procházka, J. Dvořák), 60. Švagrovský (Hanták, Smetana) – 35. K. Černý (Divíšek, Rulík)

HC Stadion Litoměřice: J. Pavelka – Smetana, Pavlas, Jebavý, J. Šulc, Barák, Piegl, Bílek – Jaroslav Kalla, Nedvídek, Paločko – Pletka, Rubeš, Švagrovský – M. Ondráček, Hanták, Půlpán – O. Procházka, R. Pilař, J. Dvořák.
    HC Most: J. Hübl – Charousek, Šefl, K. Černý, Rulík, Hora, Bednárik, Březák – Kubinčák, Smolka, Stříbrný – Rod, Divíšek, Slavíček – Řehoř, J. Šimeček, Dufek – Mical, Trübenekr, M. Havelka.

Rozhodčí: Wagner – Hejl, Podrazil