Slavia – Sokolov 4:3 (po pr.) | Znojmo – Tábor 3:2 (kon.) | Žďár n/S – SHK Hodonín 3:1 (kon.)
Šumperk – Vrchlabí 2:7 (kon.) | Kolín – Havlíčkův Brod 3:0 (kon.) | Litoměřice – Salzburg II 0:0 (zruš.)
Vsetín – Frýdek-M. 3:2 (kon.) | Mostečtí Lvi – Kobra 2:1 (kon.)
HC Slavia Praha
4:3 (0:0, 1:1, 2:2 - 1:0)
HC Baník Sokolov
Čtvrtek 13.08.2020, 17:30Přípravné zápasy

Slavia se raduje v prvním přípravném zápase z vítězství po prodloužení, přestože byla blízko k výhře už po základní hrací době. V závěru však nabídli domácí soupeři dvě velké šance, které Sokolov beze zbytku využil. Po vlažné první třetině se nakonec hrál poměrně zajímavý hokej se šancemi na obou stranách, o trochu šťastnější nakonec byli hráči v bílých dresech. (19:56:36)

64:59
    Slavia právě vstřelila branku!
    Pražané nakonec v posledních sekundách prodloužení stihli podniknout rychlý protiútok, ze kterého střílí rozhodující trefu utkání! Kružík na začátku akce přihrál do jízdy Vrdlovcovi, který pak v pravý čas kotouč vrátil DANIELU KRUŽÍKOVI, kterému už jen zbývalo trefit odkrytou klec! Asistence: Daniel Vrdlovec.

64:15
    Bednář obral o puk protihráče a předložil ho Kuťákovi, jenže ten nikým nehlídaný mířil o kousek vedle!

63:26
    Kružík měl na pravé straně volný prostor, a tak se odhodlal k prudké ráně. Kašpar proti jeho pokusu předvedl parádní zákrok lapačkou.

62:52
    Všetečka se dostal až před brankáře, jenže v rozhodujícím momentě měl zablokovanou hůl, a tak ani pořádně nezakončil.

60:33
    Bednář bekhendovým pasem uvolnil Kuťáka, jehož okamžitý pokus dokázal Kašpar udržet před brankovou čárou.

60:01

Jelikož je skóre zápasu po šedesáti minutách nerozhodné, bude následovat pětiminutové prodloužení.

60:00

59:55
    Velkou šanci nakonec zachraňoval na brankové čáře Kuťák, který letící puk srazil k zemi a následně ho odpálil do bezpečí.

59:35
    Bednář nahrál do křídla rozjetému Hovorkovi, který byl už ale ve velkém úhlu, a tak Kašpara nepřekvapil.

58:09
    Tvrdý pokus Tůmy z levého kruhu zůstal ve výstroji Michajlova.

57:04
    Slavia je v plném počtu.

56:32

56:20
    Baník právě vstřelil branku!
    Slávisté nejdříve jeli v přečíslení tří proti jednomu, ve kterém Kafka mířil jen do brankové konstrukce. Puk se ale odrazil k Tůmovi, který okamžitě vyslal do dalšího samostatného úniku JAROMÍRA KVERKU, který se ranou pod horní tyčku nemýlil! Asistence: David Tůma.

55:58
    Bednář z levého kruhu pálil příliš vysoko.

55:04
    Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Michajlov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo). Trest odpyká Vlček.

David Mencl

Branky a nahrávky: 39. Šteiner (Bednář), 41. Kuťák, 52. Kuťák (Bednář), 65. Kružík (Vrdlovec) – 35. Konečný (Kverka), 55. Švec, 57. Kverka

HC Slavia Praha: Michajlov (Málek) – Barák, Veber, Hejda, Duda, Hovorka, Valík – Šteiner, Kuťák, Bednář – Kafka, Vlček, Všetečka – Petrov, Vrdlovec, Kružík – Patočka, Tomek, Vaňous
    HC Baník Sokolov: Cichoň (32. Kašpar) – Pohl, Zeman, Klejna, Rulík, Přindiš, Kadeřávek, Zavřel – Vracovský, Kverka, Konečný – Tůma, Prymula, Kropáček – Švec, Rohan, Vrána – Slavíček, Rubeš, Čejka