Plzeň – Kladno 3:1 (kon.) | Liberec – Litvínov 0:1 (kon.)
konec
HC Škoda Plzeň
3:1 (0:0, 2:1, 1:0)
Rytíři Kladno
Pátek 14.08.2020, 17:30 • LOGSPEED CZ Aréna • Generali Česká Cup • Skupina A
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku pátečního dne s vámi loučím a u dalších zápasů z LOGSPEED CZ Arény se opět budu těšit, na shledanou. (19:48:04)
   
  Je dobojováno. Houževnaté Kladno nedalo svou kůži zadarmo, rvalo se do posledních sil, ale tři body nakonec zůstávají v Plzni. V poslední třetině padla jediná branka. V poslední minutě pečetil Kantner plzeňské vítězství brankou do opuštěné kladenské klece.
   
  Konec zápasu.
  59:45 Matyáš KANTNER - 3:1
  Zdroj: HokejkaTV.cz
   
  59:45
  Plzeň právě vstřelila branku!
  Hosté to přeci jen zkusili ještě při hře bez brankáře, jenomže risk nevyšel. Prázdnou bránu trefil MATYÁŠ KANTNER, který tak pečetí plzeňské vítězství. Bez asistence.
   
  59:35
  Plzeň dnešní utkání v poklidu dohrává při početní výhodě.
   
  59:29
  Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Nicolas Hlava – 2 min., sekání).
   
  59:08
  Hosté v šesti!
   
  Oddechový čas pro hosty.
   
  58:50
  Puk na kladenské střídačce, vhazovat se bude ve středním pásmu.
   
  58:23
  Marek Račuk zavezl kotouč do útočného pásma, tam o něj ale rychle přišel.
   
  58:01
  Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  57:37
  Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, zřejmě nás čeká skvělý finiš dnešního uktání.
   
  56:20
  Obránce Kladna zachyboval na modré čáře, čímž se Milan Gulaš dostal do rychlého kontru. V útočném pásmu se rozhodl pro střelu, Jiroušek svým pravým betonem zamezil nejhoršímu.
   
  55:50
  Hosté se nadechovali k většímu tlaku a než udělal hrubou chybu, raději domácí hráči zahráli na zakázané uvolnění, čímž zamezili prvotnímu ohrožení.
   
  55:00
  Vzápětí ovšem mohlo být srovnáno. Vsevolod Sorokin se dostal drzým průnikem až před Pavláta, forhendovou kličku ovšem přetáhl a puk skončil vedle levé tyče plzeňského brenkáře.
   
  54:43
  Souboj Jiroušek vs Kodýtek. Odražený kotouč zůstal na brankovišti, o fous rychleji u něj byl hostující brankář, čímž zabránil zřejmě jasnému gólu.
   
  54:28
  Peter Čerešňák nic složitého nevymýšlel, dva kroky za modrou čárou napřáhl a provětral Jirouška. Ten po zásahu svým betonem ukryl puk pod rukavicí a přerušil hru.
   
  53:38
  Hosté v plném počtu.

  Jakub Štěrba

  Branky a nahrávky: 30. Pour (Vráblík, Kodýtek), 37. Gulaš (P. Musil, Jiříček), 60. Kantner – 29. Bílek


  HC Škoda Plzeň: Pavlát (Micka) – Lang, L. Kaňák, Houdek, Čerešňák, Vráblík, Jiříček – Pour, P. Musil, Gulaš (C) – Kantner, Mertl (A), Suchý – Malát, Kracík, Přikryl – Straka (A), Kodýtek, Eberle.
  Rytíři Kladno: Jiroušek (Košarišťan) – Kehar (A), Zelingr, Štochl, V. Sorokin, Mikliš, Ticháček – Hlava, Račuk (C), Urban – Guman, Kubík, Bílek – Hajný, Pitule (A), Š. Bláha – Routa, Filip, O. Bláha.

  Rozhodčí: Svoboda, Šindel – Malý, Jelínek