Slavia – Vsetín 3:1 (kon.) | Ústí n/L – Kolín 3:4 (0:3 po s.n.) | Poruba 2011 – Přerov 5:3 (kon.)
Třebíč – Vrchlabí 5:2 (kon.) | Benátky n/J – Kadaň 4:1 (kon.) | Prostějov – Sokolov 5:3 (kon.)
Frýdek-M. – Šumperk 6:3 (kon.) | Jihlava – Kladno 4:3 (2:0 po s.n.)
LHK Jestřábi Prostějov
5:3 (2:2, 1:1, 2:0)
HC Baník Sokolov
Sobota 30.01.2021, 17:00Chance liga • 25. kolo

Máme tu závěrečnou sirénu. Ve třetí třetině jsme na další branku čekali až do jejího závěru. Spíše to vypadalo na prodloužení, ale vyhrané vhazování a branka Žálčíka nakonec znamenaly body pro Prostějov. Ten ještě jistil vítězství branku do prázdné branky.
    Celkově jsme mohli sledovat vyrovnané utkání a to ofenzivně laděné a předpoklady, že budou padat branky, se naplnily do puntíku. (19:15:36)

59:19
    Sokolov už spíše jen dohrává utkání a ví, že dnes už to na body nebude.
    58:17 Tomáš JANDUS - 5:3

58:17
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Power play však Sokolov nehrál dlouho. Po vhazování se k puku dostal TOMÁŠ JANDUS, který odrazem od mantinelu nakonec poslal puk do prázdné branky. Asistence: Tomáš Kaut.

58:10
    Po poradě zůstává Cichoň na střídačce a hosté budou zkoušet power play.

58:10
    Oddechový čas pro hosty.

57:14
    Dominik Hrníčko ještě vracel puk na svého spoluhráče, ale puk nakonec končí v rohu mantinelu.

56:36
    Bláha nyní drží puk ve své moci a Sokolov musí pokračovat ve své snaze vyrovnat zápas a dostat jej do prodloužení.

55:59
    Sokolov nyní musí všechny zbytky sil vrhnout do útoku a uvidíme, jestli se jim podaří srovnat.
    55:31 Lukáš ŽÁLČÍK - 4:3

55:31
    Domácí nyní udělali velký krok ke třem bodům! Ihned po vyhraném vhazování se puk dostal na LUKÁŠE ŽÁLČÍKA, který jej dostal za záda Cichoně. Asistence: Petr Chlán.

55:29
    Pieglova rána nakonec končí v lapačce brankáře Sokolova.

54:30
    Tomáš Jandus však nyní chtěl urvat vedení na svou stranu, ale jeho rána nebyla přesná!

54:14
    Již to vypadá, že vyrovnanou třetí třetinu bude rozhodovat až nastavený čas...každopádně uvidíme.

53:27
    Kverka dostal puk do jízdy a na poslední chvíli mu soupeř sebral puk z čepele a Bláha nyní nemusel zasahovat.

52:09
    Nyní se Prostějov snaží dostat do svého dalšího vedení, ale na hře obou týmů už jde vidět i trocha opatrnosti.

51:40
    Jiskra nedokázal procedit puk na Přindiše a z šance Sokolova sešlo.

50:07
    Švec ukázal dobré sólo a přebruslil Hefku. Dokázal i zakončit, ale už byl blízko brankáři a ten udržel puk ve své náruči.

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 6. Mrázek (Bartoš), 12. P. Krejčí (T. Jandus, Motloch), 30. Mrázek (Hrdinka, T. Kaut), 56. Žálčík (Chlán), 59. T. Jandus (T. Kaut) – 6. Prymula (Jiskra, Šik), 9. D. Tůma (T. Rohan), 36. Švec (T. Rohan, J. Pohl)

LHK Jestřábi Prostějov: Bláha (Micka) – Hefka, Hrdinka, Drtil, P. Krejčí, Piegl, Pěnčík – Mrázek, Bartoš (A), Gago – Žálčík (A), Chlán, Hrníčko – M. Novák, T. Kaut (C), Vachutka – Podlaha, Motloch, T. Jandus – Komínek.
    HC Baník Sokolov: Cichoň (Neužil) – J. Pohl, Poizl, Kadeřávek, Houdek, A. Rulík, Přindiš (A), Benda – Vracovský, Kverka (A), Rymon – Šik, Hašek, Jiskra – Švec, T. Rohan (C), D. Tůma – Prymula, Vrána, Kropáček.

Rozhodčí: Šudoma Ondřej, Jakub Koziol – Henry Král, Radek Komínek