Ústí n/L – Vrchlabí 3:0 (kon.) | Benátky n/J – Kladno 3:6 (kon.) | Havířov – Poruba 2011 2:1 (po pr.)
Třebíč – Šumperk 5:1 (kon.) | Sokolov – Kolín 4:1 (kon.) | Prostějov – Přerov 3:5 (kon.)
Frýdek-M. – Vsetín 3:2 (kon.) | Jihlava – Litoměřice 6:0 (kon.)
HC Baník Sokolov
4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
SC Marimex Kolín
Sobota 20.02.2021, 17:00 • Zimní stadion Sokolov • Chance liga • 29. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (19:04:12)

Trestné minuty 10:8

Je konec. Baník Sokolov zvítězil nad Kolínem poměrem 4:1. Brankový účet tohoto utkání otevřel v 16. minutě domácí Kedařávek. Ve 31. minutě to bylo 2:0 pro domácí, když se prosadil Tůma. Ve 43. minutě zvýšil vedení v přesilové hře Vracovský a v 52. minutě poslal Baník do čtyřbrankového vedení Šik. Kolín se ale také nakonec dočkal alespoň jedné branky, kterou dal v 57. minutě z početní výhody Šafránek.

59:34
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Patrik Prymula – 2 min., sekání).

58:52

58:13
    Kolínu se podařilo posléze vyhodit puk do bezpečí a může tak vystřídat své formace.

57:49
    Sokolov drží kotouč v útočném pásmu, ale zatím jen za bránou soupeře.

56:52
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Vojtěch Síla – 2 min., hákování).
    56:09 David ŠAFRÁNEK - 4:1

56:09
    Kozlové právě vstřelili branku!
    Tak nakonec se hosté dočkali a v přesilové hře snižují na 1:4! Jakuba Husa si několikrát vyměnil kotouč se Zdeňkem Králem a následně našel na levé straně volného DAVIDA ŠAFRÁNKA, který z první vypálil do odkryté svatyně. Asistence: Jakub Husa a Zdeněk Král.

55:12
    Jakub Neužil předvedl skvělý zákrok, když se roztáhl v brankovišti!

54:40
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Patrik Kadeřávek – 2 min., držení).

54:35
    Jan Veselý se ocitl v dobré šanci, ale jeho zakončení skončilo pouze na betonu připraveného Neužila.

51:34
    Střídání v týmu SC Kolín: ze hřiště odchází Martin Sejpal, přichází Ondřej Martínek.
    51:34 Otakar ŠIK - 4:0

51:34
    Baník právě vstřelil branku!
    A nyní je to už 4:0 pro Sokolov! Hostující brankář Sejpal si velmi špatně poradil s odraženým kotoučem a po zmatku v brankovišti nakonec dostal puk za brankovou čáru OTAKAR ŠIK. Asistence: Petr Hašek a Patrik Prymula.

51:09

50:06
    Velmi nebezpečná střela z hole domácího hráče, která byla pouze zblokována do ochranné sítě.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 16. Kadeřávek (Gut), 31. D. Tůma (Gut), 43. Vracovský (D. Tůma, J. Pohl), 52. Šik (Hašek, Prymula) – 57. Šafránek (Husa, Z. Král)

HC Baník Sokolov: Neužil (Cichoň) – Poizl, J. Pohl (A), Klejna, Kadeřávek, D. Zeman, Přindiš (A), Chvátal – D. Tůma, Gut, T. Rohan (C) – Prymula, Hašek, Šik – Kropáček, Vrána, Vracovský – Křemen, Rymon, A. Rulík.
    SC Marimex Kolín: Sejpal (52. O. Martínek) – Husa, Kukla, Blaha, Pýcha, Zdeněk, Muška – Jankovský, Šafránek (C), Z. Král – L. Krejčík (A), J. Veselý, Petržilka – Zumr, Semirád, Síla – R. Martínek, Štohanzl, Mašín – Kozák.

Rozhodčí: Zubzanda, Micka – Belko, Flegl