Přerov – Benátky n/J 2:0 (kon.) | Vrchlabí – Kadaň 7:4 (kon.) | Havířov – Frýdek-M. 1:4 (kon.)
Litoměřice – Slavia 7:4 (kon.) | Vsetín – Prostějov 5:1 (kon.) | Jihlava – Třebíč 4:3 (3:2 po s.n.)
Kolín – Poruba 2011 5:4 (3:2 po s.n.) | Kladno – Ústí n/L 9:2 (kon.) | Šumperk – Sokolov 0:5 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
0:5 (0:2, 0:2, 0:1)
HC Baník Sokolov
Středa 24.02.2021, 18:00 • Škoda aréna • Chance liga • 30. kolo

To je k dnešnímu onlajnu vše. Přeji pěkný večer. (20:07:12)

Dnes jsme viděli úžasný hokej v podání hostů ze Sokolova a marné snažení domácích Draků. V poslední třetině ještě zkorigoval skóre Tomáš Vracovský. a hosté si zaslouženě odváží plný počet bodů.

59:00
    A je tu poslední minuta zápasu. Draci se ještě v útočné třetině snaží alespoň o čestný gól.

58:29
    Na holi měl teď gól Petr Kratochvíl. Ale ani tutová šance, kdy hráč stojí sám před brankářem Drakům dnes nestačí.

58:00
    Oddechový čas pro domácí.

57:46

57:30
    Sokolov nedává Šumperku vydechnout a svírá je v jejich pásmu.

56:40
    Po střele Vracovského se kotouč odrazil doprostřed předbrankového prostoru. Žádný z hráčů Baníku ale nedokázal najít kotouč a Draci vyhazují pře všechny čáry.

56:00
    Hosté se stěhují před Martina Altrichtera a začínají kombinovat.

55:45
    Vyloučení v týmu DRACI PARS ŠUMPERK (Daniel Kabelka – 2 min., podrážení).

55:10
    Další obrovská šance a opět je u ní Vojtěch Kropáček. Krásnou kličkou si vykoledoval faul.

54:24
    A hokejisté Baníku už si zápas užívají. Vědí, že tři body visí ve vzduchu, stačí si je jen vzít.
    52:57 Tomáš VRACOVSKÝ - 0:5

52:57
    Baník právě vstřelil branku!
    Stav utkání je už o pět branek a Draci jsou ve velkých nesnázích. Vojtěch Kropáček našel přihrávkou do druhé vlny TOMÁŠE VRACOVSKÉHO a ten zavěsil. Asistence: Vojtěch Kropáček.

51:54
    V posledních minutách byla k vidění pomalejší pasáž, ve které se ani jeden z týmů nedokázal dostat do větší střelecké příležitosti.

49:09
    Rychlím pohybem se dnes prezentuje i třetí formace Sokolova. Nyní si vytvořila dobrou šanci.

48:17
    Po vhazování před Altrichterem Draci získali puk a míří do útoku!

47:33
    Nadějnou akci domácích zkazil nepřesnou přihrávkou Petr Kratochvíl a do protiútoku jde Sokolov.

Michal Krobot

Branky a nahrávky: 5. Gut (D. Tůma, J. Pohl), 10. Kropáček, 27. Gut (Klejna, Přindiš), 28. Vrána (Prymula, Šik), 53. Vracovský (Kropáček)

DRACI PARS ŠUMPERK: Peksa (Altrichter) – Kabelka, Machů, Záruba, Ševčík, Volráb, Dosek – Krejčiřík, Baláž (A), Danielčák – Jaroš (A), Milfait (C), Bernovský – Altrichter, Tadeáš Král, P. Kratochvíl – Horký, J. Kučera, Blaško – Kučera.
    HC Baník Sokolov: Neužil (Cichoň) – J. Pohl, Březák, Kadeřávek, Klejna, Přindiš (A), D. Zeman, Benda – T. Rohan (C), Gut, D. Tůma – Šik, Prymula, Vracovský – Vrána, Kropáček, A. Rulík – Rymon, Křemen.

Rozhodčí: Vrba, Marek – Hanzlík, Kráľ.