Salzburg – Zlín 3:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 8:4 (kon.) | Liberec – Pardubice 4:3 (kon.)
Vítkovice – Slavia 4:1 (kon.) | Motor ČB – Kometa Brno 2:0 (kon.) | Havířov – HC Litvínov 1:4 (kon.)
K. Vary – Kladno 6:1 (kon.) | Olomouc – Jihlava 3:6 (kon.) | Třinec – Chomutov 10:3 (kon.)
konec
HC Energie Karlovy Vary
6:1 (3:0, 1:0, 2:1)
Rytíři Kladno
Pátek 22.10.2021, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Extraliga juniorů • 12. kolo
Partner:
   
  Utkání mezi Energií a Rytíři je minulostí. Karlovarští si po zbytek celého zápasu hlídali vedení 3:0 z první třetiny a nakonec Kladno porazili 6:1. (19:28:24)
   
  Konec zápasu.
   
  56:12
  Energie se provinila zakázaným uvolněním.
   
  51:15
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Kanonáda pokračuje, domácí přidávají už šestý zásah do sítě soupeře. Co se SAMUELU ŠMAJDOVI nepovedlo o pár minut před tím, to dokázala karlovarská třiatřicítka teď. Asistence: Lubomír Kupčo, Steven Blengino.
   
  48:40
  Šmajda se dostal k puku v mezikruží a ostrou ranou zápěstím protáhl Burdu.
   
  47:05
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Hostující radost netrvala příliš dlouho, Energie okamžitě přispěchala s odpovědí. V mezikruží se objevil DOMINIK RYMON a karlovarský šikula neodmítl možnost hattricku. Asistence: Lubomír Kupčo
   
  46:07
  Kladno právě vstřelilo branku!
  Rytíři se přeci jen dostali, Bočan čisté konto neuhájí. Kladenští zadáci si vyměnili puk na modré a DOMINIK PERNÝ propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Filip Staněk, Štěpán Vimmer.
   
  44:55
  Západočechy čeká oslabení. Za hákování byl vyloučen Samuel Šmajda (KVA).
   
  43:36
  Ve středním pásmu si přebral puk Lukáš Adámek, jenž vystartoval po levém křídle a prověřil pozornost kladenského gólmana.
   
  42:59
  Slovenský útočník ve službách Energie se opět připomněl. Lubomír Kupčo tentokrát v roli střelce, z levého kruhu to zkusil sám, ale Burda si poradil jak s jeho střelou, tak s následnou dorážkou.
   
  40:20
  Nástup do třetího dějství ve velkém stylu. Kupčo šikovně našel najíždějícího Rymona, jemuž poslal pas do jízdy, nicméně Burda sklapl své betony včas.
   
  40:01
  Začala třetí třetina.
   
  O poznání vyrovnanější podívanou přinesla druhá dvacetiminutovka v KV Areně. Junioři z Kladna bušili na Bočanova vrátka, domácí brankář však v několika těžkých momentech obstál a odměnou mu byl zásah jeho spoluhráčů. Ve 38. minutě zvýšil karlovarské vedení Matyáš Adámek.
   
  40:00
  Druhá třetina skončila.
   
  38:25
  Závar v brankovišti Energie gólem nekončí. Bočan nevěděl, kde se kus černé gumy nachází, přesto ale nikdo z hostů nedokázal zmatené situace využít ve svůj prospěch.
   
  37:50
  Filip Šimek teď neproměnil ideální gólovou šanci. Kladenská jedenáctka dostala pas na levé křídlo, kde nebyl nikdo z energetiků. Bočanovi navíc stínil ještě někdo z Rytířů, i tak si ale karlovarský gólman se Šimkovým pokusem poradil.
   
  37:24
  Michal Kusak (KVA) je vyloučen za podrážení.
   
  37:15
  Karlovy Vary právě vstřelily branku!
  Rychlý přechod přes střední pásmo, přihrávka Kryštofa Bulky a mrštný MATYÁŠ ADÁMEK, který svou střelou pokořil Burdu. Přesně takto přišli domácí ke čtvrtému gólu v utkání. Asistence: Kryštof Bulka, Sebastian Seidler.
   
  34:03
  Energie zdá se uspokojena pohodlným náskokem, poslední minuty patří Rytířům, kteří ale stále hledají recept na Bočana.
  Největší specialista na prodej tréninkových pomůcek na hokej – testy v praxi, videorecenze a detailní fotky produktů – www.x-trenink.cz.

  Matěj Hodoval

  Branky a nahrávky: 1. Rymon (Kupčo), 13. Adámek (Vogel, Bulka), 17. Rymon (Kupčo, Krajčík), 38. Adámek (Bulka, Seidler), 48. Rymon (Kupčo), 52. Šmajda (Kupčo, Blengino) – 47. Perný (Staněk, Vimmer)


  HC Energie Karlovy Vary: Bočan (Pavlovic) – Benda (A), Dorot, Bulka, Vogel, Krajčík, Blengino – L. Adámek (C), M. Adámek, Seidler, Kupčo, Rymon (A), Šmajda, Šlechta, Botoš, Kusak, Varvařovský.
  Rytíři Kladno: Burda (Gabriška) – Koštoval, Robovský, Staněk (A), Perný, Strnad, Kohlíček – Šimek, Kočka, Sýkora, Vimmer, Hrabík, Sachr (C), Šíma, Kouba, Kuzďas, Nedvěd.

  Rozhodčí: Zubzanda – Belko, Baxa