Znojmo – Bolzano 10:2 (kon.)
konec
Tesla Orli Znojmo
10:2 (6:1, 3:1, 1:0)
HC Bolzano
Neděle 28.11.2021, 17:30 • Nevoga aréna, Znojmo • bet-at-home ICE Hockey League • 22. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Ode mě je to dnes vše, děkuji vám za pozornost a těším se někdy u hokeje, napočtenou. (19:45:28)
   
  Zatímco v první třetině jsme viděli hned sedm gólů, v poslední herní části padl gól jen jeden. Domácí Znojmo to ale mrzet nemusí. S neoblíbeným soupeřem tentokrát bezproblémově zúčtovali a vstřelili jim hned potupnou desítku.
   
  Konec zápasu.
   
  59:02
  Matuš si dobře nechal projet protihráče stranou a poté vystřelil. Jeho bekhendový pokus ale Boyle vychytal.
   
  58:00
  Zbývají poslední dvě minuty dnešního zápasu.
  55:38 KVASNICA - 10:2
   
  55:38
  Orli právě vstřelili branku!
  Autorem branky je MICHAL KVASNICA, ten si sjel před branku a puk směřující z pravé strany tečoval do branky zadní částí brusle. Asistence: Anthony Luciani, Jakub Köver.
   
  55:11
  Znojemští měli obrovskou příležitost. Po přečíslení dva na jednoho ale hledal jeden z útočníků zpětnou přihrávkou dojíždějícího spoluhráče. Přihrávka byla zachycena a hosté tak unikají do protiútoku.
   
  52:24
  Obrovská šance hostů! Domácí obránci se špatně domluvili a zazmatkovali při předávce puku za brankou. Hosté se sice hned zmocnili puku, ale střela dojíždějícího Miceliho opět skončila jen na Kantorovi.
   
  51:10
  Mathew Maione se šikovně proháčkoval až před Kantora, jeho odvážný střelecký pokus ale jen přelétl branku Znojma.
   
  50:10
  Hosté hrají o poznání více tvrdě, než v předchozích minutách. Zatím jsou ale všechny zákroky v mezích pravidel.
   
  49:11
  Domácí v plném počtu.
   
  48:40
  Hosté hrají prakticky celou přesilovou hru v útočném pásmu. stále se jim ale nepovedlo zmenšit gólový rozdíl mezi oběma týmy.
   
  47:45
  Hosté kombinovali podél mantinelu, poté přihráli na střed najíždějícímu Gazleyovi, ten pálil z první, Kantor ale byl pozorný a tento pokus kryje.
   
  47:11
  Vyloučení v týmu Tesla Orli Znojmo (Köver – 2 min., vysoká hůl).
   
  46:52
  Hned po buly se vytočil do střely Luciani. Jeho nebezpečný pokus ale Boyle vyráží.
   
  45:40
  Kantor si poradil s jedovatou střelou z levého kruhu. Puk vyrazil za branku, kde jej ale znovu sebrali hráči Bolzana. Po dvou rychlých přihrávkách hostů tak musel znovu zasahovat brankář.
   
  45:10
  Hra se nyní přerušila. Jeden z hráčů Bolzana se nezvedá a zůstává ležet na ledě.
   
  44:33
  Bolzanu se vůbec nedaří zakládání akcí. Už po několikáté v krátkém časovém sledu odevzdali zadarmo při pokusu o rozehru puk na domácí hokejky.

  Michael Schuster

  Branky a nahrávky: 3. Fejes (Bartko, Matuš), 5. Sedlák (Němec, T.), 11. Svoboda (Sedlák, Matuš), 11. Köver (Kvasnica, Younan), 14. Fejes (Prokeš, Tejnor), 18. Kvasnica (Tejnor, Köver), 29. Köver (Luciani, Tejnor), 32. Bartko (Fejes, Luciani), 37. Younan (Luciani, Stránský), 56. Kvasnica (Luciani, Köver) – 14. Frigo (Dehaas), 40. Findlay (Gazley, Plastino)


  Tesla Orli Znojmo: Kantor (Groh) – Culkin, Sedlák, Younan, Stránský, Tejnor, Bartko – Matuš, Němec, Svoboda T. – Luciani, Köver, Kvasnica – Fejes, Prokeš, Gorčík – Svoboda O., Oščádal
  Trenér: Glen Hanlon

  HC Bolzano: Fazio (Boyle) – Plastino, Maione, Di Perna, Trivellato, Dehaas, Lowe, Tauferer – Gazley, FIndlay, Frank – Miceli, Catenacci, Halmo – Mizzi, Bernard, Frigo – Glück, Alberga, Luisetti
  Trenér: Doug Mason

  Rozhodčí: Fichtner, Smetana – Jedlička, Kis-Kiraly