Jihlava – Vsetín 5:6 (po pr.) | Litoměřice – Třebíč 3:5 (kon.) | Přerov – Prostějov 3:4 (po pr.)
Poruba 2011 – Slavia 4:3 (kon.) | Zlín – Frýdek-M. 2:0 (kon.) | Pardubice B – Kolín 2:3 (kon.)
Berani Zlín
2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
HC Frýdek-Místek
Sobota 23.09.2023, 17:30Chance liga • 4. kolo

Skvělé tempo obou týmu především v první třetině, kde jsme mohli vidět pohyb a akce.

Zlín dnes pro výhru prostě šel, tomu také napovídá počet střel na branku, kdy Vojtěch Mokry čelil 53 střelám.

Střely na branku 53 – 19 (19:57:06)

59:51
    Zlínská aréna se raduje z pomalu příchozího vítězství, kterému odtikávají poslední vteřiny.

59:09
    S dalším pokusem se Zlín dopouští zakázaného uvolnění.

58:49
    Těsně minutá prázdná branka. Mokry byl odvolán na střídačku.

58:35
    Suhrada nikam s rozehrávkou nepospíchá a snaží se držet puk co nejdéle.

58:00
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny. Frýdek-Místek stále hledá gólový recept na zlínské Berany.

57:24
    Oddechový čas pro tým HC Frýdek-Místek.

56:56
    Haas se pokusil podpořit útočnou akci svých spoluhráčů, ale těsně předním Zlínští dokázali odehrát puk do obranné třetiny hostí.

54:46
    Rozjetý útok Frýdku zastavil hvizd rozhodčích za postavení mimo hru.

54:19
    S končícím trestem za příliš mnoho hráčů na ledě zlomil při střele jeden z frýdeckých hráčů svou hůl.

52:40
    Sražená střela končí v ochranné síti. Kousek z trestu Langa domácí smazali.

52:19
    Vyloučení v týmu Berani Zlín:
    HL – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Martin Lang.

51:31
    Narůstající tlak si Frýdek pokazil zpackanou přihrávkou, po které se domácí osvobozují.

50:15
    Mikuláš Zbořil – 2 min., sekání.

49:37
    Přehuštěného prostoru před Mokrym se snažil využít Köhler, jehož střela šla pouze do hrudi brankáře Frýdku.

49:02
    Mokry vytáhl znova skvělý zákrok lapačkou, když čelil proti střele z levého kruhu.

46:59
    Pokus Šlahaře pod víko branky byl také nepřesný. To už se Výtiskův trest blíží ke svému konci.

45:58
    Hufa za brankou překvapil napadající Ramik, který zachytil puk, ale neměl potřebný úhel, aby výjezd zlínského brankáře potrestal.

Lukáš Ureš

Branky a nahrávky: 22. Suhrada (Huhtela), 37. Šlahař (Čáp)

Berani Zlín: Huf (Kořének) – Hrbas, Talafa, Čáp, M. Novotný, Zbořil, Suhrada, Salonen – Paukku, Werbik, Šlahař – Vlach, Kindl, M. Lang – Süss, Huhtela, Novák – P. Sedláček, Sadovikov, Köhler.
    HC Frýdek-Místek: Mokry (Černý) – Urbanec, Hrachovský, Výtisk, Haman, Kowalczyk, Homola – Cedzo, R. Veselý, Svačina – Doktor, Toman, Šuhaj – Hotěk, Haas, Ramik – Geidl, Hudeček, Matěj.