Jihlava – Vsetín 5:6 (po pr.) | Litoměřice – Třebíč 3:5 (kon.) | Přerov – Prostějov 3:4 (po pr.)
Poruba 2011 – Slavia 4:3 (kon.) | Zlín – Frýdek-M. 2:0 (kon.) | Pardubice B – Kolín 2:3 (kon.)
HC Dynamo Pardubice B
2:3 (0:1, 2:2, 0:0)
SC Marimex Kolín
Sobota 23.09.2023, 18:00 • Zimní stadion Chrudim • Chance liga • 4. kolo

Tímto se s vámi loučím a budu se těšit někdy příště u dalších přenosů. (20:21:57)

Utkání je u konce, ve třetí třetině už další gól nepadl a Kolín si z Chrudimi odveze vítězství 3:2. Po vedoucí brance Langa z 5. minuty padly ve druhé třetině další čtyři branky – po dvou na obou stranách. Ve třetí třetině už hosté utkání udržovali, zbytečně se nikam nehnali. Nutno ale dodat, že jím do domácí Dynamo značně usnadnilo tím, že nebylo schopné využít několik přesilových her, které nezahráli vůbec dobře. Dá se tak říct, že i přes optickou převahu soupeře berou hosté zasloužené tři body.

59:58
    Dynamo už dohraje utkání v rohu.

59:48
    Zdráhal napálil prvního hráče před sebou, hosté vyhazují na zakázané uvolnění.

59:20
    Lukáš Žálčík netrefuje ideálně z kruhu.

58:53
    Domácí bez brankáře!

58:53
    Oddechový čas pro tým HC Dynamo Pardubice B.

58:45
    Soukup lehce zariskoval za bránou, měl štěstí, že byl Herčík ještě kus za ním.

57:48
    Žálčík už neudržel puk na modré.

57:19
    Kubíček napálil jen vlastního spoluhráče před sebou.

56:35
    Vyloučení v týmu SC Marimex Kolín:
    Kryštof Ouřada – 2 min., podrážení.

56:35
    Hosté si duel ještě komplikují zbytečným faulem v útočném pásmu, další přesilovková možnost pro Dynamo.

56:17
    Nahození Voženílka se odrazilo od zadního mantinelu až před Soukupa, který přikrývá puk.

55:33
    Další ztráta na modré čáře vyústila až v zákrok Tomáše Vomáčky, který ještě drží naději na srovnání!

54:46
    Kolínští už puky jen vyhaují, Dynamo si nějaký souvislejší tlak nevytváří.

54:41
    S vypršením trestu poslal Zeman zajímavou střelu, kterou se snažil do sítě nahrnout vší silou Lichtag! Rozhodčí mezitím hru přerušili, pardubičtí hráči se ještě domnívají, že byl puk úmyslně sevřený na brankovišti.

53:00
    Dynamo zahajuje další akci od vlastní brány.

52:41
    Střela Lukáše Žálčíka přišla brzo po vyhraném buly, ale Soukup dal k sobě betony včas.

Michal Pospíšil

Branky a nahrávky: 24. Urban (Voženílek), 33. Herčík (Pochobradský, Zdráhal) – 5. K. Lang (Morong, Gaspar), 36. Dlouhý (P. Moravec, Ouřada), 37. Skořepa (Naar, Pajer)

HC Dynamo Pardubice B: Vomáčka (Honzík) – Zdráhal (A), Tvrdík, Kaštánek, Kubíček, Voženílek, Koudelka, Hebek – Urban, J. Mikyska, Žálčík (A) – Kaplan, Kaut (C), Herčík – Pavlata, Pochobradský, Lichtag – Tomas, Zeman, Rouha.
    Trenér: Richard Král

SC Marimex Kolín: Soukup (Tichý) – Hampl, Š. Němec, Piegl, Naar, Pinkas, Gaspar – Pajer, Skořepa (A), Vrhel – Dlouhý, P. Moravec, Král (A) – Síla, Koukal (C), Ouřada – D. Šedivý, Morong, K. Lang – Bernat.
    Trenér: Jan Šťastný

Rozhodčí: Zubzanda, Kosnar – Kotlík, Polák