Slavia – Zlín 2:3 (po pr.) | Poruba 2011 – Přerov 1:2 (1:2 po s.n.) | Litoměřice – Jihlava 7:2 (kon.)
Prostějov – Frýdek-M. 4:1 (kon.) | Vsetín – Pardubice B 2:1 (kon.) | Třebíč – Znojmo 4:1 (kon.)
Kolín – Sokolov 1:3 (kon.)
HC Slavia Praha
2:3 (0:0, 0:2, 2:0 - 0:1)
Berani Zlín
Sobota 30.09.2023, 15:00 • Zimní stadion Eden, Praha • Chance liga • 7. kolo

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji vám za pozornost a u dalšího onlajnu napočtenou! (17:30:29)

Je dobojováno! Slavia ve třetí třetině dvěma brankami vyrovnala zápas. Nejprve se prosadil Jaroslav Brož po asistenci Všetečky a Eliáše. Stejný hráč o pár minut později přidal také druhou branku, kterou vyrovnal na 2:2. Celé utkání šlo následně do prodloužení, ve kterém si více šancí vypracoval domácí celek, nakonec to jsou však hosté, kteří z tohoto zápasu odcházejí vítězně. Přečíslení v poslední minutě hry zužitkoval Jakub Šlahař. Berani tak ze zápasu v Edenu odjíždějí se dvěma body.

64:04 Jakub ŠLAHAŘ - 2:3

64:04
    Zlín právě vstřelil branku!
    Tak tento konec je pro Slavii velmi krutý. Po několika neproměněných šancích se do přečíslení dvou na jednoho dostali hosté Denis Kindl nahrál nalevo, kde stál připravený JAKUB ŠLAHAŘ. Zlínský útočník svojí střelou pod břevno rozhoduje dnešní utkání. Asistence: Denis Kindl.

63:28
    Sešívaní mají z prodloužení rozhodně více. Střela Knotka nyní trefila boční síť.

62:37
    Berani si mezi sebou nyní příliš nerozuměli a ztrácejí v útočném pásmu.

61:22
    Slavia svému soupeři už přes minutu vůbec nepůjčila puk. Nyní se ke střele dostal Brož, třetí branku ale prozatím nepřidal.

60:23
    Hosté vyhráli úvodní buly, nyní jsou ale v držení puku domácí.

60:01

60:00

59:21
    Kulda se prokličkoval mezi dvěma zlínskými hokejisty. Ve slibné střelecké pozici ale přestřelil.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:46
    Knotek a Kulda nyní rychle točili puk v útočné třetině. Střela z modré čáry nakonec končí v ochranné síti.

56:50
    Roman Vlach nahrál do rohu kluziště Zdeňku Sedlákovi, který v souboji o puk rychle přišel

55:26
    Slávisté po dvou brankách dominují na puku a rádi by přidali ještě jeden zásah.
    54:04 Jaroslav BROŽ - 2:2

54:04
    Slavia právě vstřelila branku!
    Pražané druhým rychlým zásahem vyrovnávají hra. Opět u toho byl Všetečka, od kterého se puk přes Žejdla dostal až k JAROSLAVU BROŽOVI. Sešívaný útočník z podobné pozice druhou brankou v zápase vyrovnává na 2:2. Asistence: Lukáš Žejdl, Robin Všetečka

Filip Schuster

Branky a nahrávky: 53. J. Brož (Všetečka, Eliáš), 55. J. Brož (Žejdl, Všetečka) – 32. Süss (Salonen, Šlahař), 40. Paukku (Werbik), 65. Šlahař (Kindl)

HC Slavia Praha: Volevecký (R. Málek) – Žovinec (A), Křepelka, Kremláček, Holý, Eliáš, Hrdinka – Všetečka, Žejdl (A), J. Brož – Průžek, Knotek (C), Kulda – Helt, Závora, Strnad – Havrda, Slavík, Simon – Slavíček.
    Trenér: Daniel Tvrzník

Berani Zlín: Kořének (Huf) – Hrbas (A), Salonen, Čáp, Talafa, Zbořil, Suhrada – Paukku, Werbik, Šlahař – Z. Sedlák, Kindl, Vlach – Süss, Huhtela, Novák – P. Sedláček (A), Gago, Köhler (C).
    Trenér: Miloš Říha

Rozhodčí: Jechoutek, Kosnar – Sýkora, Maňák