Jihlava – Pardubice B 1:4 (kon.) | Zlín – Litoměřice 3:4 (1:2 po s.n.) | Znojmo – Poruba 2011 2:7 (kon.)
Sokolov – Přerov 3:0 (kon.) | Frýdek-M. – Vsetín 1:4 (kon.) | Prostějov – Slavia 2:1 (1:0 po s.n.)
Kolín – Třebíč 2:1 (po pr.)
SC Marimex Kolín
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 1:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Pondělí 09.10.2023, 18:00 • Zimní stadion města Kolín, Kolín • Chance liga • 10. kolo

Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (20:24:17)

Střely na branku: 34 – 21

Je dobojováno. Domácí ve třetí třetině vyrovnali na 1:1 a začínalo se znovu od začátku. Skóre se už ale neměnilo a šlo se do nastavené hrací doby. V ní měli k dispozici přesilovku Kolínští a ti ji využili. Matěj Chalupa rozhodl o dvou bodech pro Kolín dělovkou z pravého kruhu a ukončil zápas.

63:57 Matěj CHALUPA - 2:1
    Hampl

63:57
    Kozlové právě vstřelili branku!
    Domácí využívají přesilovou hru a je hotovo. Berou tedy bonusový bod navíc. Kryštof Ouřada poslal kotouč na pravou stranu, kde ho z pravého kruhu střelou z první napálil za záda Strmeně MATĚJ CHALUPA – 2:1. Asistence: Kryštof Ouřada a Josef Skořepa.

63:50
    Domácí se drží v útočném pásmu a mají snahu rozhodnout zápas. Zatím se hosté brání a nic takového nedopouštějí.

63:17
    Domácí si berou oddechový čas a po krátké pauze si pak zahrají přesilovou hru čtyři na tři.

63:17
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč:
    Michal Vodný – 2 min., podrážení.

62:36
    Stanislav Vrhel poslal puk na Petra Kolmanna, ten mu ho vrátil a prvně jmenovaný pak netrefuje hostující branku.

61:18
    David Michalčuk spěchal ze středního pásma do útočného za pukem, ale nakonec se k němu dostal jeden z hráčů Kolína a ten otáčí hru opačným směrem.

60:19
    David Michálek se dostal do předbrankového prostoru, ale nepovedlo se mu zakončit před Jakubem Soukupem.

60:01

Základní hrací doba neurčila vítěze a následovat tak bude pětiminutové prodloužení ve třech hráčích na každé straně.

60:00

59:27
    Jan Hampl po pravém mantinelu zamířil do útočného pásma, kde ho zastavila obrana hostů a nedopustila, aby se domácí hráč dostal do zakončení.

58:43
    Ouřada vybojoval útočnou třetinu, ale domácí se z ní záhy sami vykázali. Nicméně rychle se zase vrátili zpět a operují před Janem Strmeněm.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:34
    Jakub Soukup si vyšlápl na Bittnerovu střelu, kterou ukrývá a nechává pak hru zastavit. Buly bude vhozeno po jeho pravé ruce.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 45. Pajer (P. Moravec), 64. Chalupa (Ouřada, Skořepa) – 13. Berka (Poizl)

SC Marimex Kolín: Soukup (Tichý) – Kolmann (A), Pinkas, Gaspar, Hampl, Naar, Piegl, J. Šedivý – Z. Král (A), Skořepa (C), Dlouhý – Ouřada, Vrhel, Chalupa – Pajer, P. Moravec, Síla – K. Lang, Morong, D. Šedivý.
    Trenér: Jan Šťastný

SK Horácká Slavia Třebíč: Strmeň (Mičán) – Bořuta, Furch, Štebih, Vodička, Kříž, Poizl, Baláž – Dočekal (A), Bittner (C), Ferda (A) – Vodný, Michálek, Michalčuk – Maty. Svoboda, Berka, Frömel – Matě. Svoboda, Horváth, L. Stehlík.
    Trenér: Kamil Pokorný

Rozhodčí: Wagner, Kostourek – Štěpánek, Pěkný