Sokolov – Jihlava 1:3 (kon.) | Frýdek-M. – Litoměřice 3:5 (kon.) | Prostějov – Poruba 2011 3:0 (kon.)
Kolín – Vsetín 2:3 (kon.) | Zlín – Přerov 3:4 (po pr.) | Znojmo – Pardubice B 1:2 (po pr.)
Třebíč – Slavia 3:4 (0:1 po s.n.)
SC Marimex Kolín
2:3 (0:0, 2:1, 0:2)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 14.10.2023, 17:00 • Zimní stadion města Kolín, Kolín • Chance liga • 12. kolo

Ve třetí třetině byly k vidění dvě branky Vsetína. Nejprve Jan Kern překonal ležícího Soukupa. O tři minuty později po skvělé akci překlopil skóre na stranu Valachů Erik Hrňa. Kolínští hokejisté už gólově zareagovat nedokázali, Vsetín tak veze domů vítězství a tři body k tomu. (19:24:05)

59:59
    Ofsajd zastavuje sekundu před koncem hráče Kolína.

59:25
    Kolínští v šesti.

58:45
    Jakub Soukup se hlásí, tím dává tak najevo, že může být odvolán a Kolínští budou moct jít do 6.

58:17
    Pokus Reného Piegla, s ním neměl Patrik Romančík sebemenší problém.

57:03
    Nahození od modré čáry přikrývá Romančík a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

56:39
    Pokus Rayena Petrovického z místa, kde uspěl ve druhé třetině Matěj Chalupa, avšak s jeho střelou si poradil Soukup

55:53
    Markus Kojo vyslal od modré střelu, ta byla ještě před ním ztečována, avšak branku minula.

54:48
    Daniels Bērziņš nyní zblokoval střelu od modré.

54:02
    Pokus Hampla od levé tyčky pokryl Romančík.

53:56

53:21
    Střelu Larsena vyrazil Soukup svými betony.