Vsetín – Prostějov 2:3 (kon.) | Litoměřice – Znojmo 4:2 (kon.) | Jihlava – Zlín 1:0 (kon.)
Poruba 2011 – Frýdek-M. 4:2 (kon.) | Přerov – Třebíč 1:3 (kon.) | Pardubice B – Sokolov 1:3 (kon.)
Slavia – Kolín 3:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice B
1:3 (0:0, 0:0, 1:3)
HC Baník Sokolov
Středa 18.10.2023, 18:00 • Chrudim, Zimní stadion • Chance liga • 13. kolo

Je konec. HC Dynamo Pardubice B doma prohrálo s Baníkem Sokolov poměrem 1:3. Všechny branky padly až ve třetím dějství. V 50. minutě zbavil gólmana Honzíka jeho kouzla Adam Křemen, Dynamo ale stihlo vzápětí srovnat díky dorážce Robina Kaplana. Jenže v 54. minutě chyboval gólman Honzík a jeho minelu potrestal Tomáš Vracovský. Domácí to zkusili s powerplay, jenže do prázdné branky pečetil vítězství Sokolova Štěpán Csamango. (20:12:09)

59:54
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice B:
    Robin Kaplan – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov:
    František Klejna – 2 min., hrubost.

59:48
    Urban to zkoušel z pravého kruhu, touš šel před Hamalčíka. Ten jej nakonec dostal do své moci a pak na ledě propukly emoce.

59:25
    Z kotle hostů už zní: "Hoši děkujem."

59:08
    Honzík je opět venku z braky. Dynamo hraje powerplay.

58:55
    Mikyska poslal touš na Kaplana, ale ten jej na ose hřiště nezachytil.

58:26
    Sokolov získal puk na levé straně a dostal jej do střední třetiny.

58:04
    Dynamo hraje v pěti bruslařích a ještě to zkouší.
    57:33 Štěpán CSAMANGO - 1:3

57:33
    Baník právě vstřelil branku!
    ŠTĚPÁN CSAMANGO se dostal na vlastní modré na touš. Puk dostal do střední třetiny a od červené se trefil do prázdné branky Sokolova. Asistence: Daniel Vrdlovec.

57:25
    Honzík je na střídačce, Dynamo hraje v šesti bruslařích.

57:25
    Oddechový čas pro tým HC Dynamo Pardubice B.

57:22
    Tvrdík poslal pěknou zadovku na Kaplana, ten byl na modré. Jenže bomba druhého jmenovaného se do branky Sokolova nevešla.

57:01
    Sokolov získal u branky Dynama dobrých patnáct vteřin.

56:43
    Sokolov se nakonec osvobodil efektním lobem.

56:24
    Puk je na mantinelu za brankou Sokolova už dvacet vteřin.

55:58
    Na Žálčíkovo nahození čekali dva hráči Dynama, ale touš se k nim nakonec nedostal.

Vít Káňa

Branky a nahrávky: 54. Kaplan (Lichtag, J. Mikyska) – 50. Křemen (Šlechta, Osmík), 54. Vracovský (Vrdlovec, Csamango), 58. Csamango (Vrdlovec)

HC Dynamo Pardubice B: Honzík (Kadlc) – Švec, Zdráhal (A), Tvrdík, Kubíček, Voženílek, Koudelka, Hebek – Hrníčko, Rákos (C), Žálčík (A) – Urban, Pochobradský, Rouha – Kaplan, J. Mikyska, Lichtag – Paleček, Fiala, Kalužík.
    Trenér: Richard Král

HC Baník Sokolov: Hamalčík (Michajlov) – Rulík, M. Rohan (A), Weinhold, Tureček, Klejna, Mlčák – Kofroň, Kverka (A), Vracovský – Vrdlovec, Csamango, Křemen – T. Rohan (C), Osmík, V. Adamec – D. Novotný, Šlechta.
    Trenér: Tomáš Marišks

Rozhodčí: Zavřel, Pilný – Maštalíř, Roischel