Přerov – Frýdek-M. 2:3 (po pr.) | Zlín – Prostějov 5:4 (kon.) | Jihlava – Třebíč 0:2 (kon.)
Znojmo – Kolín 3:2 (3:2 po s.n.) | Pardubice B – Litoměřice 5:0 (kon.) | Sokolov – Slavia 4:3 (po pr.)
Poruba 2011 – Vsetín 3:0 (kon.)
po s.n. (3:2)
HC LERAM Orli Znojmo
3:2 (0:0, 1:2, 1:0 - 0:0)
SC Marimex Kolín
Středa 01.11.2023, 18:00 • Nevoga Aréna, Znojmo • Chance liga • 18. kolo

Do vedení se sice na začátku druhé třetiny díky dvojnásobné početní převaze dostali Orli, když se prosadila nová posila Pavel Jenyš. Jenže Kozlové do konce druhé třetiny duel stačili otočit zásluhou Michaela Gaspara a Matěje Chalupy. Ve třetí třetině se Znojmu podařilo vyrovnat z hokejky Petra Beránka. Utkání nakonec dospělo až do prodloužení, ale ani zde se nerozhodlo a na řadu přišly nájezdy. Kde byli úspěšnější Orli a berou bod navíc.

Já vám děkuji za sledování utkání, přejí klidný večer a u dalších zápasů napočtěnou. (20:44:31)

Petr BERÁNEK - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC LERAM Orli Znojmo.