Slavia – Pardubice B 4:3 (1:0 po s.n.) | Frýdek-M. – Znojmo 5:3 (kon.) | Litoměřice – Poruba 2011 0:4 (kon.)
Vsetín – Přerov 5:1 (kon.) | Kolín – Zlín 2:1 (kon.) | Prostějov – Jihlava 3:1 (kon.)
Třebíč – Sokolov 0:4 (kon.)
SC Marimex Kolín
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Berani Zlín
Sobota 04.11.2023, 17:00 • Zimní stadion města Kolín, Kolín • Chance liga • 19. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký zbytek víkendu a třeba zase někdy na počtenou! (19:37:37)

Dnešní utkání sledovalo 1074 diváků.

U Beranů Daniel Huf, který ze třiadvaceti střel dvakrát inkasoval a jeho úspěšnost zákroků se zastavila na hodnotě 92%. Byl odvolán z ledu za stavu 57:36, poté už se na hrací plochu nedostal.
    Na straně Kozlů Jakub Soukup, který si poradil s dvacetipěti střelami a pouze jedna prošla za jeho záda. Úspěšnost zákroků kolínského brankáře byla 96,15%.

Zápas 19. kola Chance ligy mezi domácím Kolínem a Berany ze Zlína právě skončil a veselejší z něj odcházejí domácí Kozlové, kteří vítězí 2:1.
    V první třetině jsme viděli jednu branku, kterou vstřelil po práci Skořepy Adam Dlouhý, který si připsal třetí branku v sezoně. Chvíli na to mohl ještě náskok Kozlů zvýšit obránce Piegl, jeho pokus však zastavil brankář Huf.
    Do druhé periody lépe hosté, už v první minutě prostřední části mohl vyrovnat Sedláček, který však ztroskotal na gólmanovi Kolína Soukupovi. A tak se na druhé straně prosadili domácí, a to když střelu Gajdy vyrazil brankář Beranů pouze k Danielu Šedivému, který v čase 24:07 zvýšil na 2:0. Na konci druhé třetiny mohl ještě snížit Gago, z velkého úhlu ale trefil jen pravou tyč Soukupovy branky.
    Ve třetí třetině se konečně do útoků začali více pouštět hosté ze Zlína, avšak snížit na 1:2 z jejich pohledu se jim povedlo až v času 48:35, kdy obrovskou chybu obrany Marimexu potrestal ve vlastním oslabení Nicolas Werbik. Závěr zápasu se pak nesl ve snaze Beranů o vyrovnání, se všemi pokusy si však poradila obrana Kolína v čele s brankářem Soukupem.

59:58
    Čápova střela zblokována, je konec!

59:54
    Šest sekund před koncem uvidíme vhazování před gólmanem Soukupem.

59:54
    Oddechový čas pro tým Berani Zlín.

59:54
    Vyloučení v týmu SC Marimex Kolín:
    Petr Kolmann – 2 min..

59:34
    Hosté se drží v rohu kluziště, zápas je stále otevřený.

59:17
    Po dalším vyhození domácích hokejistů se bude buly opakovat.

59:12
    Sílovo vyhození letí těsně vedle branky, bude se vhazovat před kolínským zařízením.

58:39
    Na druhé straně prázdnou branku míjí Skořepa.

57:64
    Vyražená střela se odrazila přímo na hokejku Langa, kterému však radost z gólu překazil skvělým zákrokem brankář Soukup!

57:36
    Zlínská branka prázdná, Berani v šesti!

57:35
    Další zmatek před brankou Kolína přerušuje až zákrok domácího gólmana.

57:00
    Po skvělé přihrávce Werbika usměrňoval puk na branku Keränen, svatyni Soukupa však o centimetry minul.

56:42
    Domácí kvůli ofsajdu nemohou hrát, čas na rozehrávku tak má Zlín.

56:19
    Nahození od jednoho z hostů nebylo tečováno a doletělo tak až do náručí brankáře Kolína.

Matěj Skula

Branky a nahrávky: 3. Dlouhý (Skořepa), 25. D. Šedivý (Gajda) – 49. Werbik (Gago)

SC Marimex Kolín: Soukup (Šatný) – Pinkas, Kolmann (A), Piegl, J. Šedivý, Hampl, Gaspar, Š. Němec – Chalupa, Koukal (C), Pajer – Pilař, Morong, Ouřada – Dlouhý, Skořepa (A), K. Lang – Síla, D. Šedivý, Gajda.
    Trenér: Jan Šťastný

Berani Zlín: Huf (Kořének) – Zbořil, Suhrada, Salonen, Hrbas (A), Talafa, M. Novotný, Čáp – Köhler (C), Gago, P. Sedláček (A) – Šlahař, Kindl, Süss – Novák, Werbik, Keränen – Salmio, Sadovikov, M. Lang.
    Trenér: Miloš Říha

Rozhodčí: Zubzanda, Mejzlík – Beneš, Kotlík