Kolín – Litoměřice 3:2 (po pr.)
SC Marimex Kolín
3:2 (1:0, 1:0, 0:2 - 1:0)
HC Stadion Litoměřice
Čtvrtek 08.02.2024, 18:00 • Zimní stadion města Kolín, Kolín • Chance liga • 24. kolo

Kolín vyhrává tento zápas na domácí půdě v prodloužení, a tak získává do tabulky Chance ligy další dva body. Litoměřice se domů vracejí s jedním bodem za to, že duel dokázaly dostat do prodloužení. (20:22:33)

63:42 Miroslav MUCHA - 3:2
    Hampl

63:42
    3/3
    Kozlové právě vstřelili branku!
    Je konec, na nájezdy nedojde. Po chyběl obrany Litoměřic se po rychlé akci dokázal prosadit dobře hrající MIROSLAV MUCHA. Uspěl tvrdou střelou, domácí berou dva body. Asistence: Jan Hampl.
    Mucha M., Hampl J., Král Z.
    Kordule P., Aubrecht D., Svoboda P.

63:16
    Matěj Chalupa hledal spoluhráče, ale ten na dlouhý kotouč nedosáhl. Nechybělo moc.

62:32
    Ani jeden celek se nemůže dostat do zakončení. Mnoho šancí prodloužení nenabízí.

61:44
    Filip Kuťák nedokázal nic vymyslet, následně na druhé straně Ouřada minul branku.

61:00
    Litoměřice rozehrávají od své branky, rychle se dostaly do útočného pásma, ale Soukup kryje kotouč.

60:42
    Oldřich Cichoň kryje kotouč poté, co zakončoval Mucha.

60:01
    Puk mají domácí, prodloužení začalo.

60:01

60:00

59:59
    Kolín sice dostal kotouč do branky, podle všeho to bylo po odpískání konce třetiny.

59:35
    Už se pravděpodobně ve třetí části nic nestane.

58:57
    Oldřich Cichoň vychytal soupeře, Petr Moravec svou obrovskou šanci neproměnil.

58:30
    V poklidném tempu se dohrává poslední třetina tohoto zápasu. Mnoho šancí k vidění není.

57:44
    Markus Korkiakoski to vzal na sebe, ale přes obránce neprošel.

57:09
    Chalupa se po individuální akci dostal do zakončení, ale jeho pokus byl nepřesný.

56:13
    Vhazovat se bude ve středním pásmu, stav zápasu je vyrovnaný a podle všeho půjdeme do prodloužení.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 12. Chalupa (Skořepa, Sýkora), 34. J. Kloz (Chalupa), 64. Mucha (Hampl) – 52. Sihvonen (Krutil), 54. Tomek (J. Koláček, Kuťák)

SC Marimex Kolín: Soukup (Sajdl) – Š. Němec, Hampl, Kolmann, Sýkora, Naar, Piegl, Pinkas – Chalupa, Skořepa, Vrhel – Z. Král, J. Kloz, Mucha – Ouřada, P. Moravec, Síla – K. Lang, D. Šedivý, Pajer.
    Trenér: Jan Šťastný

HC Stadion Litoměřice: Cichoň (Šatný) – Krutil, Jebavý, Černohorský, Tomek, Tůma, Benda, Aubrecht – Jícha, Hauser, Kordule – Vitouch, P. Svoboda, Plos – Korkiakoski, Sihvonen, J. Koláček – Kuťák, Chlubna, Vitouch.