Frýdek-M. – Poruba 2011 4:3 (po pr.) | Třebíč – Přerov 3:1 (kon.) | Zlín – Jihlava 4:2 (kon.)
Znojmo – Litoměřice 2:3 (kon.) | Prostějov – Vsetín 1:6 (kon.) | Sokolov – Pardubice B 3:4 (1:2 po s.n.)
Kolín – Slavia 2:1 (kon.)
po s.n. (1:2)
HC Baník Sokolov
3:4 (2:1, 1:2, 0:0 - 0:0)
HC Dynamo Pardubice B
Středa 29.11.2023, 18:00 • Zimní stadion Sokolov (Sokolov) • Chance liga • 26. kolo

To je dnes vše. Budu se těšit zase příště. Mějte hezký zbytek večera. (20:38:03)

Vyrovnané utkání začalo lépe pro domácí. Stejný scénář nastal ve druhé části pro Dynamo B. Ve třetí třetině si oba celky vše hlídaly. Muselo rozhodnout prodloužení, to ale nerozhodlo. Vítězným gólem bonusový bod zajistil Daniel Rákos pro Dynamo B. Nejlepšíi hráči utkání byli Štěpán Csamango a Josef Mikyska.

65:00 Daniel RÁKOS - 3:4

65:00
    1/1
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Dynamo Pardubice B.
    Autorem vítězné branky je DANIEL RÁKOS.
    Rákos D.
    Habal V.
    Jaromír KVERKA

5. série
    1:2
    Kverka nedává. Jeho naznačení Honzík "nesežral".
    Daniel RÁKOS

5. série
    1:2
    Rákos si parádně najel z pravé strany. Naznačil střelu, Habal vystrčil hůl, což Rákos viděl. Puk si stáhl a trefil víko.
    David KOFROŇ

4. série
    1:1
    Rychlý blafák, který měl skončit mezi betony, ale nebylo tomu tak.
    Tomáš ZEMAN

4. série
    1:1
    Zeman si najel z pravé strany a zkusil, aby Habal odklouzal a poté vystřelil do protipohybu, ale střela nebyla dobrá.
    Daniel KRUŽÍK

3. série
    1:1
    Další střela mezi nohy Honzíka nepřekvapila.
    Josef MIKYSKA

3. série
    1:1
    Mikyska sice dobře zasekl do bekhendu svůj nájezd, ale Habal jej povoleně zastavil.
    Jan BERNOVSKÝ

2. série
    1:1
    Bernovský naznačil střelu, hodil rameny doleva a doprava. Natáhl se a dostal puk pod betonem do branky.

Karel Geba

Branky a nahrávky: 8. Mlčák (V. Adamec, Kverka), 12. Křemen (Csamango, Klejna), 36. Weinhold (Kružík) – 7. Žálčík (Herčík, Rákos), 23. Zeman (Zdráhal, Rohlík), 30. Rákos (Hrníčko, J. Mikyska), rozh. náj. Rákos

1:2   Jaromír Kverka (SOK)

HC Baník Sokolov: Habal (Hamalčík) – M. Rohan (A), Tureček, Weinhold, Mlčák, Klejna, Bulka – Rulík, V. Adamec, Kverka (A) – Kružík, Kofroň, Osmík – Bernovský, Křemen, Vrdlovec – Csamango, Vracovský, T. Rohan (C) – D. Novotný.
    Trenér: Tomáš Mariška

HC Dynamo Pardubice B: Honzík (Vomáčka) – Zdráhal, M. Kubíček, Kaštánek, Nedbal, Tvrdík, Voženílek – Herčík, Rákos (A), Žálčík (A) – Urban, J. Mikyska, Pochobradský – Hrníčko, Kaut, Rohlík – Rouha, Zeman, Lichtag.
    Trenér: Tomáš Jirků

Rozhodčí: Petružálek, Zubzanda – Štofa, Kokrment