Slavia – Znojmo 3:5 (kon.) | Poruba 2011 – Jihlava 3:1 (kon.) | Kolín – Prostějov 4:3 (2:1 po s.n.)
Litoměřice – Sokolov 2:0 (kon.) | Přerov – Pardubice B 5:2 (kon.) | Vsetín – Zlín 1:2 (0:2 po s.n.)
Třebíč – Frýdek-M. 3:0 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
HC Baník Sokolov
Sobota 06.01.2024, 17:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Chance liga • 35. kolo

Odsud z Kalich Areny je to vše a u dalších přenosů na shledanou. (19:14:17)

Je konec! Stadion porazil Sokolov a zapisuje tři body. Kališníci za vítězstvím vykročili už v první třetině, kdy se prosadil Lukáš Plos. Na další gól se v Kalich Areně čekalo až do 51. minuty, kdy se prosadil Markus Korkiakoski. Obrovskou zásluhu na tomto vítězství má brankář Oldřich Cichoň, který dnes v bráně doslova čaroval a deptal hostující hráče.

59:27
    Jebavý zasáhl u mantinelu protihráče vysokou holí a jde na trestnou lavici.

58:56
    Oddechový čas pro tým HC Baník Sokolov.

58:45
    Baník to zkouší v šesti.

58:18
    Z levého kruhu nebezpečně pálil Bernovský, ale Cichoň zůstává neprůstřelný.

Dnešní utkání sleduje 1176 diváků.

57:22
    Stadion kontroluje hru a Baník do ničeho nepouští.

55:26
    Černohorského střela od modré skončila v lapačce Hamalčíka.

52:49
    Tureček teď spálil tutovku! Hostující hráč se dostal až před branku a nepochopitelně se rozhodl vystřelit, i když měl vedle sebe úplně volného spoluhráče, který by střílel do prázdné branky.
    50:39 Markus KORKIAKOSKI - 2:0

50:39
    6/5
    Litoměřice právě vstřelily branku! Stadion využívá přesilovku a odskakuje na rozdíl dvou branek! MARKUS KORKIAKOSKI obdržel přihrávku do mezikruží a jeho zblokovaný pokus skončil se štěstím pod horní tyčí. Asistence: Josef Jícha.
    Cichoň O., Korkiakoski M., Jícha J., Tůma J., Plos L., Poppel P.
    Hamalčík P., Vracovský T., Tureček D., Weinhold M., Rohan T.

48:28
    Mlčák před brankou sekl protihráče, což neuniklo hlavním rozhodčím.

47:49
    Pěknou střelu Křemena z mezikruží zastavil Cichoň ramenem.

47:04
    Bulka vystřelil z levého kruhu, ale trefil pouze protihráče před brankou.

46:46
    Bernovský přejel Přikrylovi do útočného pásma dříve jak měl a je pískán ofsajd.

45:27
    Costa to v přečíslení vzal na sebe a trefil levou tyč!

Filip Hulín

Branky a nahrávky: 11. Plos (Korkiakoski, Jícha), 51. Korkiakoski (Jícha)

HC Stadion Litoměřice: Cichoň (Šatný) – Černohorský, Jebavý (C), Husák (A), Tůma, Aubrecht, Rajgl, Kroupa – Costa, Jícha (A), Senčák – Korkiakoski, Plos, Poppel – Kordule, Kuťák, P. Svoboda – Ton, Hrabík, Cikhart.
    Trenér: Miroslav Přerost

HC Baník Sokolov: Hamalčík (Michajlov) – Mlčák, Tureček, Bulka, Weinhold, Krajčík, Klejna, Dorot – Vracovský, Kverka (A), Tomeček – Osmík, Přikryl, Bernovský – Křemen, Vrdlovec, V. Adamec – D. Novotný, T. Rohan (C), Šlechta.
    Trenér: Tomáš Mariška

Rozhodčí: Barek, Čáp – Kotlík, Teršíp