Třebíč – Prostějov 4:1 (kon.) | Vsetín – Znojmo 1:2 (2:3 po s.n.) | Přerov – Jihlava 2:1 (2:0 po s.n.)
Litoměřice – Kolín 0:2 (kon.) | Pardubice B – Zlín 1:2 (kon.) | Slavia – Frýdek-M. 2:3 (kon.)
Poruba 2011 – Sokolov 4:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice B
1:2 (0:1, 1:0, 0:1)
Berani Zlín
Středa 10.01.2024, 18:00Chance liga • 37. kolo

Z Chrudimi je to pro dnešek vše, přeji hezký večer. (20:12:06)

Nepříliš pohledné a na góly chudé utkání vyhrál Zlín. Ve třetí třetině o tom přesilovkovou trefou z 52. minuty rozhodl kapitán Bedřich Köhler. B-tým Pardubic tedy neukončil sérii proher.

59:57
    Nad zlínskou bránou prolétla ještě jedna příliš vysoká střela.

59:37
    Tlak Dynama zatím přinesl jednu nepřesnou ránu.

59:00
    Buly vyhráli Berani, Východočeši musí začínat ze svého území.

58:54
    Dynamo to zkouší bez brankáře!

58:54
    Oddechový čas pro tým HC Dynamo Pardubice B.

58:54
    K vidění nyní bylo několik tvrdších fyzických kontaktů ve zlínském obranném pásmu. Hra je přerušena, vhazovat se bude před Hufem.

58:30
    Berani se usadili v útočném pásmu, kde by nejradši celý zápas už dohráli.

57:59
    Vomáčka pomohl pardubickému mužstvu dalším zákrokem. Dvě minuty před koncem základní hrací doby se zase vhazuje u jeho brány.

57:18
    Žálčík tečoval prudkou ránu od modré čáry, puk olízl síť z boční strany.

56:45
    Dynamo na chvíli zatlačilo soupeře, ale to hlavní, tedy střely, schází.

56:10
    Po zlínské ráně následuje vhazování pravé ruce Vomáčky.

55:51
    Pobyt Pardubic v útočné třetině netrval dlouho, Zlín vyráží na zteč.

55:21
    Pavlata vyslal tvrdou střelu od levého mantinelu, Huf zasáhl betonem.

55:06
    Domácí se spíše brání, což jim za aktuálního stavu nevyhovuje.

54:22
    Berani Dynamo k ničemu nepouští, ale ani nepřidávají další střelecké pokusy.

Michal Jelínek

Branky a nahrávky: 35. Herčík (Moník, Kalužík) – 12. Gago (Köhler, Čáp), 52. Köhler (Süss, Čáp)

HC Dynamo Pardubice B: Vomáčka (Kadlc) – Zdráhal, Koudelka, Švec, Nedbal (A), Voženílek, Tvrdík, M. Kubíček – Lichtag, Kaut (C), Hrníčko – Kaplan, J. Mikyska, Žálčík (A) – Pavlata, Herčík, Zeman – Kalužík, Moník.
    Trenér: Tomáš Jirků

Berani Zlín: Huf (S. Kowalczyk) – M. Novotný, Salonen, Čáp, Warg, Husa, Zbořil, Suhrada – Šlahař, Kindl, Paukku – Novák, Werbik, Salmio – Tomi, Süss, M. Lang – Köhler (C), Gago, P. Sedláček (A).
    Trenér: Jan Srdínko

Rozhodčí: Wagner, Zavřel – Polák, Roischel