Třebíč – Prostějov 4:1 (kon.) | Vsetín – Znojmo 1:2 (2:3 po s.n.) | Přerov – Jihlava 2:1 (2:0 po s.n.)
Litoměřice – Kolín 0:2 (kon.) | Pardubice B – Zlín 1:2 (kon.) | Slavia – Frýdek-M. 2:3 (kon.)
Poruba 2011 – Sokolov 4:1 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
0:2 (0:1, 0:0, 0:1)
SC Marimex Kolín
Středa 10.01.2024, 17:30 • Kalich Arena, Litoměřice • Chance liga • 37. kolo

Odsud z Kalich Areny je to vše a u dalších přenosů na shledanou. (19:43:23)

Je konec! Kolín vyhrává v Litoměřicích 2:0 a odváží si všechny tři body. Hlouček hostujících fanoušků rozradostnil už v 10. minutě Petr Koukal, který bekhendovým blafákem překonal Cichoně. Tříbodové vítězství potvrdil v 57. minutě Matěj Chalupa. Obrovskou zásluhu na vítězství má brankář Jakub Soukup, který chytil všech třicet střel a deptal domácí střelce.

59:34
    Koukal se provinil hákováním a už sedí na trestné lavici.

59:17
    Ofsajd zastavuje akci Stadionu. Cichoň stále zůstává v brance.

58:32
    Domácím se nedaří dostat do pásma.
    56:22 Matěj CHALUPA - 0:2

56:22
    6/6
    Kozlové právě vstřelili branku! Kolín zvyšuje na rozdíl dvou branek a je blízko výhře! MATĚJ CHALUPA si vybruslil až na levý kruh a vystřelil. Cichoň si myslel, že puk drží, ale ten propadl mezi rukou a tělem a pomalu dojel do branky. Asistence: David Sýkora.
    Soukup J., Chalupa M., Sýkora D., Kolmann P., Koukal P., Vrhel S.
    Cichoň O., Černohorský J., Aubrecht D., Ton P., Kuťák F., Svoboda P.

53:57
    Hned po vhazování vystřelil Ton, ale ani ten nepřekonal Soukupa.

Dnešní utkání sleduje 831 diváků.

52:21
    Senčák byl v dobré pozici na levém kruhu, ale trefil pouze rameno hostujícího brankáře.