Kolín – Vsetín 1:5 (kon.) | Sokolov – Jihlava 0:3 (kon.) | Frýdek-M. – Litoměřice 3:2 (kon.)
Prostějov – Poruba 2011 3:0 (kon.) | Zlín – Přerov 1:2 (kon.) | Znojmo – Pardubice B 3:2 (kon.)
Třebíč – Slavia 2:4 (kon.)
HC Baník Sokolov
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 13.01.2024, 17:00Chance liga • 38. kolo

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy opět na počtenou. (19:19:13)

Jihlava tedy ve třetí třetině nedopustila žádné drama, když si Dukla už své vítězství pohlídala a hostům se ještě podařilo vstřelit i třetí branku, kterou obstaral Jelínek.

Sokolov byl v tomto utkání víceméně nebezpečný pouze v první třetině, kdy Maláč musel několikrát podržet svůj tým, ale v dalších čtyřiceti minutách už nic vážnějšího řešit nemusel, a tak si nakonec zapisuje čisté konto.

59:50
    A tak je tu ještě jedna rána Weinholda z modré čáry, jenž trefil jednoho z hráčů Jihlavy.

59:22
    Domácí se ještě pokusili o jeden ofenzivní výpad, který však Jihlava bez větších potíží odrazila.

58:56
    Havránkova zblokovaná střela se odrazila ke Koštovalovi, jenž však taktéž pouze trefil hráče stojícího před sebou.

58:33
    Jelínek vyslal svou ránu příklepem z modré čáry a Michajalov má na svém kontě další úspěšný zákrok.

57:58
    Mlčák se vydal na ofenzivní výlet, jenže u útočné modré si už kotouč posunul příliš dopředu a puk si pohodlně přebral Strejček.

57:24
    Vrdlovec poslal puk na modrou čáru Weinholdovi, jehož střela byla tečována mimo bránu Jihlavy.

56:54
    Kočí vyslal svou střelu z otočky a Michajlov pouze vyrazil puk před sebe.

56:44
    Štefančík se pokoušel nahrát kotouč Báťovi, ale tento pas nakonec svou holí zblokoval Tomeček do ochranné sítě.

56:24
    Michajlov si poradil se střelou z modré čáry a tentokrát ihned rozehrává puk svým spoluhráčům.

55:57
    Báťa jen protečoval puk do útočné třetiny, kde si puk rychle přebírají domácí, jenže jejich následná přihrávka končí u Strejčka.

55:36
    Hostující hokejisté dokázali vyhodit kotouč do středního pásma.

55:08
    Weinhold se snažil prokličkovat až před bránu Jihlavy, což se samozřejmě nelíbilo obráncům Jihlavy, kteří jej o kotouč obrali.

54:45
    Postavení mimo hru Jihlavy.

54:13
    Z modré čáry nyní vyslal svou tvrdou ránu Štefančík a puk zaletěl přesně do lapačky Michajlova.

53:48
    Hosté nahodili puk do svého útočného pásma, kde se o něj následně bojuje o mantinelu.
    53:00 Šimon JELÍNEK - 0:3

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 12. Strejček (R. Toman), 28. Báťa (Jungwirth), 53. Jelínek (T. Havránek)

HC Baník Sokolov: Michajlov (Schmid) – Mlčák, Tureček, Bulka, Weinhold, Rulík, Niko, Krajčík – Vracovský, Kverka, Tomeček – V. Adamec, Bernovský, Kružík – Křemen, Vrdlovec, Csamango – D. Novotný, T. Rohan, Šlechta.
    Trenér: Tomáš Mariška

HC Dukla Jihlava: Maláč (Chaloupek) – Bilčík, Strejček, Dundáček, Ozols, D. Kolář, L. Mareš, Koštoval – Čachotský, R. Toman, Cachnín – Harkabus, T. Havránek, Jelínek – Jungwirth, Rauš, Báťa – Kočí, Štefančík, V. Brož.
    Trenér: Viktor Ujčík

Rozhodčí: Horák, Valenta – Belko, Kotlík