Kolín – Vsetín 1:5 (kon.) | Sokolov – Jihlava 0:3 (kon.) | Frýdek-M. – Litoměřice 3:2 (kon.)
Prostějov – Poruba 2011 3:0 (kon.) | Zlín – Přerov 1:2 (kon.) | Znojmo – Pardubice B 3:2 (kon.)
Třebíč – Slavia 2:4 (kon.)
SC Marimex Kolín
1:5 (0:0, 0:3, 1:2)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 13.01.2024, 16:00 • Zimní stadion Kolín • Chance liga • 38. kolo

Rozhodčí ukončil dnešní zápas! Vsetín tak po čtyřech porážkách v řadě porazil Kolín naprosto přesvědčivě 5:1 a vrací se na vítěznou vlnu. Domácí kladli odpor pouze v první třetině, pak ale už propadli a definitivně dnes rozhodla druhá třetina utkání. Děkujeme za pozornost a hezký zbytek večera. (18:18:52)

59:21
    Vsetín po brance už jenom dohraje poslední sekundy početní výhody.
    59:04 Robin STANĚK - 1:5
    Hampl

59:04
    6/4
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Hosté využili přesilovku 5 na 3. Staněk si počkal až bude mít perfektní palebnou pozici a z prostoru na vhazování zamířil přesnou ránou za Tichého záda, pojišťuje tak dnešní vítězství v Kolíně.
    Autorem branky je ROBIN STANĚK. Asistence: Luboš Rob, Pavel Klhůfek.
    Staněk R., Klhůfek P., Jonák V., Larsen M., Rob L., Žukov M.
    Gajda P., Šedivý J., Němec Š., Tichý J.

59:02
    Kolín již definitivně rezignoval, poslední třetina je ve znamení přesilovek a poslední minutu se domácí budou muset bránit přesilovce 5 na 3.

58:41
    Vyloučení v týmu SC Marimex Kolín:
    René Piegl – 2 min., podrážení.

57:25
    Vsetín projel modrou čáru a Tichý musel natřikrát zasahovat a ještě došlo k hrání proti pravidlům a bude následovat přesilovka pro Vsetín.

57:24
    Petr Kolmann – 2 min., napadení.

56:38
    Janáček (Vse.) vystřelil z osy hřiště, ale brankář Tichý připraven, po buly naskočila další útočná řada Vsetína, který drží útočné pásmo.

55:48
    Kolinští hráči už těžko nesou dnešní zápas, další vyloučení znamená opět, že se musí bránit.

55:17
    Jakub Šedivý – 2 min., krosček.

54:35
    Špatné zpracování Moronga (Kol.), domácím se nevede ke kombinacím, lze vidět, že Vsetín již nehraje na plný plyn a spíše udržuje svůj náskok.

53:24
    Boj u mantinelu v kolínském obranném pásmu vyšel ve prospěch Vsetína, který tak drží pásmo.

53:05
    Šance z brejku Vsetína, Půček vystřelil a při střele upadl a vyhodil branku ze svého postavení.
    51:59 Adam HOŘANSKÝ - 1:4
    Hampl

51:59
    6/6
    Zdá se, že je rozhodnuto! Hořanský v mezikruží vystřelil a poprvé v zápase překonává Tichého – 1:4!
    Autorem branky je ADAM HOŘANSKÝ. Asistence: Štěpán Bláha a Jan Kern.
    Hořanský A., Bláha Š., Kern J., Ondračka T., Smetana O., Žukov M.
    Piegl R., Moravec P., Němec Š., Král Z., Vrhel S., Tichý J.

51:06
    Kolín se dostal ke střele Žukov si však pohlídal své betony na ledě, přesilovky Vsetínu ale ve třetí třetině nejdou, jakoby hosté působili už spokojeně se skórem.

50:49
    Kern (Vse.) nezpracoval a Matěj Chalupa mohl znova jet osamoceně v oslabení, ale nakonec byl zastaven.

Kryštof Morong

Branky a nahrávky: 47. Chalupa – 23. Hořanský (Š. Bláha, Kern), 30. Klhůfek (Rob), 40. Š. Bláha (Hořanský), 52. Hořanský (Š. Bláha, Kern), 60. Staněk (Rob, Klhůfek)

SC Marimex Kolín: Soukup (41. Tichý) – Gaspar, Hampl, Š. Němec, Piegl, Kolmann, J. Šedivý, Naar – Chalupa, Koukal, Vrhel – Z. Král, Skořepa, Pajer – Ouřada, Morong, Síla – Gajda, P. Moravec.
    Trenér: Jan Šťastný

VHK ROBE Vsetín: Žukov (Pavlíček) – Smetana, Š. Jenáček, Hryciow, Staněk, Kojo, Larsen, Ondračka – Jonák, Klhůfek, Rob – Holec, Dědek, R. Půček – Hořanský, Kern, Š. Bláha – Šuhaj, Kratochvil, Hrňa.
    Trenér: Jiří Weintritt

Rozhodčí: Barek, Pilný – Roischel, Hájková