Kolín – Pardubice B 1:4 (kon.) | Slavia – Poruba 2011 1:0 (kon.) | Prostějov – Přerov 0:2 (kon.)
Vsetín – Jihlava 8:5 (kon.) | Frýdek-M. – Zlín 5:2 (kon.) | Třebíč – Litoměřice 3:2 (po pr.)
Znojmo – Sokolov 6:3 (kon.)
HC Frýdek-Místek
5:2 (1:0, 2:1, 2:1)
Berani Zlín
Sobota 27.01.2024, 17:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • Chance liga • 43. kolo

Tři body zůstávají v Polárce. Pěkný svižný hokej jsme viděli, šance na obou stranách. Hvězdou utkání za domácí celek pravděpodobně Kamil Walega se třemi asistencemi.

V dalším utkání vyjíždí Frýdek-Místek do nedalekého Přerova. Zlín v domácím prostředí přivítá Prostějov.

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost, brzy naslyšenou. (19:34:02)

59:39
    Puk končí u Kowalczyka.

58:53
    Sedlák se prokličkoval do útočného pásma, ovšem tam na něj čekali bývali spoluhráči a puk mu sebrali.
    57:34 Oskar HAAS - 5:2

57:34
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku! Do prázdné branky se trefuje OSKAR HAAS a rozhoduje tak o osudu dnešního zápasu. Asistence: Kamil Walega.

57:12
    Další střelu Werbika zblokoval obětavě Doktor.

55:48
    Holík kombinuje s Wargem. Köhler se dostal do brankoviště, odkud minul.

55:18
    Berani zkusí štěstí v šesti.

Oddechový čas pro tým Berani Zlín.

54:14
    Tak poměrně klidná třetí třetina se proměnila v gólové hody. Čeká nás ještě zajímavých necelých šest minut.
    52:10 Adam CEDZO - 4:2

52:10
    Frýdek-Místek právě vstřelil branku! Rysi rychle odpovídají, do ideální pozice přihrál Svačina ADAMU CEDZOVI a ten se dnes ze své páté střely z této pozice nemýlil a vrací rysům dvoubrankové vedení. Asistence: Vladimír Svačina, Kamil Walega.
    51:30 Mikko SALMIO - 3:2

51:30
    Zlín právě vstřelil branku! Berani se opravdu zvedají a to potvrzuje i snižující branka MIKKO SALMIO, který se prosadil z mezikruží do vikejře.
    Asistence: Mikuláš Zbořil, Stefan Mikael Warg.

50:42
    Veselého formace v útočném pásmu.

50:36
    Hotěk aktivní u Kořénka, Warg ho spacifikoval.

49:54
    Svačina přihrál Cedzovi, ten z první střílel po ledě, ale minul bližší tyč.

48:51
    Zlín tlačí soupeře, rysi zatím zdatně brání ofenzivní choutky zlínských Beranů.

Jakub Vaněček

Branky a nahrávky: 16. Svačina (Walega, Cedzo), 22. Doktor (Teper, R. Veselý), 26. Geidl (Teper, Urbanec), 53. Cedzo (Svačina, Walega), 58. Haas (Walega) – 34. Süss (Werbik, Novák), 52. Salmio (Zbořil, Warg)

HC Frýdek-Místek: Mokry (Švančara) – Š. Havránek, Haman (A), Výtisk (C), D. Kowalczyk, Urbanec (A), Homola, Teper – Cedzo, Walega, Svačina – Hotěk, Marosz, Haas – Doktor, R. Veselý, Krajč – Geidl, Macháček, Ramik.
    Trenér: Martin Hrnčár

Berani Zlín: Kořének (Huf) – M. Novotný, Suhrada, Čáp, Warg, Zbořil, Riedl – Süss, Holík, Paukku – Novák, Werbik, Salmio – Tomi, Kindl, Z. Sedlák – Köhler (C), Gago, P. Sedláček (A).
    Trenér: Jan Srdínko

Rozhodčí: Šudoma, Micka – Vašíček, Veselý