Zlín – Prostějov 1:2 (0:1 po s.n.) | Jihlava – Třebíč 1:3 (kon.) | Znojmo – Kolín 1:0 (kon.)
Pardubice B – Litoměřice 1:5 (kon.) | Sokolov – Slavia 3:4 (kon.) | Poruba 2011 – Vsetín 4:3 (kon.)
HC Baník Sokolov
3:4 (2:0, 0:1, 1:3)
HC Slavia Praha
Středa 31.01.2024, 18:00 • ZS Sokolov • Chance liga • 44. kolo

Je konec. HC Baník Sokolov doma ve 44. kole prohrál s týmem HC Slavia Praha poměrem 3:4. Hosté dokázali otočit skóre z 2:0 na 4:2. Baník pak šel do powerplay, ale dokázal Vrdlovcem už pouze snížit na rozdíl jediné branky. Slavia tak bere plný počet bodů a jde na jedenáctou příčku druhé nejvyšší tuzemská soutěže. To Sokolov spadl na šestou příčku. (20:23:29)

59:53
    Daniel Kružík zblízka trefuje jenom brankáře Pražanů.

59:46
    Beran dobře tahá čas za domácí brankou.

59:25
    Roman Přikryl už byl ve středním pásmu a oba týmy střídají.

59:02
    Slavia nevyhodila, Baník opět drží touš.

58:52
    Paavo Hölsä na levé straně vyčapal domácí dorážku. Baník má ale další buly v útočném pásmu.

58:35
    Baník vyhrál bulík a roztahuje útočný deštník.

58:27
    Oddechový čas pro tým HC Baník Sokolov.

58:19
    Oba týmy bojují srdnatě o touš za brankou Pražanů.

57:54
    Edgars Kulda měl na pravém kruhu touš, ale jeho pokus do prázdné branky zablokoval obránce Sokolova.

57:49
    Pražané dostali puk do středního pásma.

57:31
    Baník Sokolov hraje powerplay, branka Petra Hamalčíka je prázdná.
    57:18 Daniel VRDLOVEC - 3:4

57:18
    6/4
    Baník právě vstřelil branku!
    Drama je tady. Domácí snižují na rozdíl jediné branky v přesilovce.
    Sokolov měl v přesilovce závar před brankou Pražanů a DANIEL VRDLOVEC doklepl volný puk do svatyně Pražanů, 3:4. Asistence: Tomáš Vracovský a Vojtěch Tomeček.
    Vrdlovec D., Vracovský T., Tomeček V., Osmík M., Kružík D., Přikryl R.
    Žovinec D., Kajínek D., Havrda M., Slavík M.

57:01
    Roman Přikryl trefil na pravé straně jenom obránce Kajínka.

56:48
    Tomáš Vracovský dostal puk do slotu, ale jeho pokus z první zamířil jenom vysoko na branku týmu z hlavního města.

56:29
    Robin Všetečka si nepohlídal svou hokejkou v závěru třetí třetiny a na dvě minuty oslabuje Pražany.

Vít Káňa

Branky a nahrávky: 12. M. Rohan (Kružík, Přikryl), 18. V. Adamec (M. Adámek), 58. Vrdlovec (Vracovský, Tomeček) – 24. Všetečka (Klikorka, Strnad), 41. J. Brož (Matě. Beran, Kulda), 45. Klikorka (Matě. Beran, Kulda), 49. Všetečka (Klikorka)

HC Baník Sokolov: Hamalčík (Michajlov) – Mlčák, M. Rohan (A), Weinhold, Bulka, Tureček, Rulík, Dorot – Kružík, Přikryl, Vracovský – Tomeček, Vrdlovec, Osmík – Křemen, M. Adámek, V. Adamec – Šlechta, T. Rohan (C), D. Novotný.
    Trenér: Tomáš Mariška

HC Slavia Praha: Hölsä (Volevecký) – Klikorka, Žovinec (A), Holý (C), Hrdinka, Křepelka, Kajínek, Kremláček – Guman, Kulda, Matě. Beran – Havrda, Strnad, Průžek – J. Brož, Slavík, Všetečka – Slavíček, Kucharčík, J. Půček.
    Trenér: Aleš Totter

Rozhodčí: Miroslav Petružálek, Tomáš Zubzanda – Milan Štofa, Ondřej Malý