Frýdek-M. – Prostějov 5:1 (kon.) | Přerov – Poruba 2011 3:0 (kon.) | Zlín – Slavia 2:0 (kon.)
Znojmo – Třebíč 5:0 (kon.) | Pardubice B – Vsetín 3:2 (2:1 po s.n.) | Sokolov – Kolín 3:5 (kon.)
Berani Zlín
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
HC Slavia Praha
Pondělí 12.02.2024, 17:30 • Zlín, Trinity Bank Arena Luďka Čajky • Chance liga • 46. kolo

Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje e budu těšit opět na shledanou. (19:45:35)

Střely na branku: 28 – 25

Je dobojováno. Domácí ve třetí třetině navýšili náskok na dvoubrankový a ten si poté udrželi až do samotného konce. Slávisté několikrát nebyli daleko od snížení, ale nakonec Hufa ani jednou nepřekonali. Ten tak udržel čisté konto a pomohl svému týmu k vítězství a k dalším důležitým třem bodům. Pražané naopak v boji o záchranu nebodovali vůbec.

59:50
    Zápas se už jenom dohrává, kotouč mají domácí hráči, soupeř je ale nepouští k zakončení do prázdné jejich branky.

59:10
    Petr Holík u prázdné branky nezískal puk a hosté po jeho zisku naopak hru otáčejí před Daniela Hufa a znovu se pokusí snížit na rozdíl jediné branky.

58:50
    Paukku je na ledě a Zlín je tedy v plném počtu.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny. Hosté bušili znovu na zlínská vrata, ale jejich snaha nebyla úspěšná.

57:13
    Šmerhova střela z levého kruhu mířila na branku Zlína, kde zakročil Daniel Huf a má puk ve své moci. Hra je posléze přerušena.

56:50
    Vyloučení v týmu Berani Zlín:
    Jesse Paukku – 2 min., podrážení.

56:33
    Domácí se příliš unáhlili se střelou na odkrytou klec a puk končí jen vedle ní.

55:52
    Hosté jsou bez brankáře a na ledě se šesti bruslaři!
    55:32 Martin LANG - 2:0

55:32
    5/5
    Zlín právě vstřelil branku!
    Domácí navyšují svůj náskok. Žabkou poslal puk Talafa na MARTINA LANGA, který si najel na pravou stranu a poté švihem pověsil kotouč do protějšího horního růžku Voleveckého branky – 2:0. Asistence: Tadeáš Talafa a Jakub Husa.
    Lang M., Talafa T., Husa J., Werbik N., Salmio M.
    Malínek V., Slavík M., Křepelka K., Kajínek D., Všetečka R.

55:11
    Bedřich Köhler číhal mezi kruhy na přihrávku od Jana Süsse, ale nakonec se nedočkal. Sám Jan Süss pak zakončil hodně nepřesnou střelou.

54:09
    Jesse Paukku dostal přihrávku od spoluhráče, ale ta byla nepřesná a kotouč končí v moci hostů, kteří otáčejí hru.

53:14
    Na řadě je další komerční přestávka.

51:46
    Pražané stále buší do zlínských vrat, ale domácí nadále jejich zvýšenému tlaku odolávají. Po chvilce pak zakončoval před Voleveckým Petr Holík, ale jeho pokus končí mimo.

50:15
    Necelých deset minut zbývá do konce třetí třetiny a stále Zlín vede rozdílem jedné branky.