Slavia – Litoměřice | 4:3 (kon.) | | | Jihlava – Znojmo | 0:0 (odl.) | | | Prostějov – Pardubice B | 6:1 (kon.) |
Kolín – Přerov | 2:3 (po pr.) | | | Třebíč – Vsetín | 5:4 (kon.) | | | Frýdek-M. – Sokolov | 5:2 (kon.) |
Columbus – Ottawa | 4:2 (kon.) | | | New Jersey – San Jose | 3:6 (kon.) | | | Dallas – Tampa | 8:1 (kon.) |
Winnipeg – Chicago | 3:1 (kon.) | | | Nashville – NY Rangers | 3:4 (kon.) |
Vyškov – Havířov | 5:4 (2:1 po s.n.) | | | Mostečtí Lvi – Benátky n/J | 6:3 (kon.) | | | SHKM Hodonín – Šumperk | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Havlíčkův Brod – Nový Jičín | 0:0 (odl.) | | | Technika Brno – Opava | 0:0 (odl.) | | | Písek – Ústí n/L | 2:7 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Val. Meziříčí | 4:3 (po pr.) | | | Žďár n/S – Kopřivnice | 5:4 (po pr.) | | | Tábor – Hronov | 8:4 (kon.) |
Řisuty – Kralupy n. Vltavou | 4:6 (kon.) | | | Cheb – Vrchlabí | 2:3 (kon.) | | | Kobra – Letňany | 4:2 (kon.) |
Děčín – Příbram | 3:2 (po pr.) |
Jihlava – Vítkovice | 1:5 (kon.) | | | Zlín – Přerov | 7:5 (kon.) | | | Pardubice – Kometa Brno | 6:2 (kon.) |
Mountfield HK – Sparta | 2:1 (kon.) | | | Třinec – Olomouc | 1:2 (kon.) | | | Litvínov – Plzeň | 2:3 (kon.) |
K. Vary – Liberec | 3:4 (po pr.) | | | Č. Budějovice – Mladá Boleslav | 1:2 (1:2 po s.n.) |
Poruba – Třinec | 2:8 (kon.) | | | Zlín – Olomouc | 6:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Tábor | 0:0 (odl.) |
Vítkovice – Přerov | 2:3 (kon.) | | | Jihlava – Kometa Brno | 0:4 (kon.) | | | Pardubice – Mountfield HK | 4:1 (kon.) |
Č. Budějovice – Kladno | 3:2 (kon.) | | | Liberec – Sparta | 5:1 (kon.) | | | Slavia – HC Litvínov | 2:6 (kon.) |
HC Čápi – Malá Víska B | 4:12 (kon.) |
odloženo
BK Havlíčkův Brod
0:0
(-:-, -:-, -:-)
HK Nový Jičín
HK Nový Jičín – BK Havlíčkův Brod 3:2
Branky a nahrávky: 26. Konečný (Maliník, Kuboš), 40. Konečný (Hilšer, Báchor), 46. Kuboš (Zdeněk, Maliník) – 1. Voříšek (J. Novák, Kuchta), 4. Křehlík (D. Vacík, Tecl)
Hokejisté Nového Jičína zatím nemají výrazně delší sérii výher nebo proher. Nejvíce se jim dařilo na přelomu října a listopadu, když se z vítězství radovali čtyřikrát za sebou. To se jim málem podařilo napodobit i teď, když porazili Techniku Brno 5:3, Kopřivnici 4:3 po prodloužení a Žďár nad Sázavou 6:2. V posledním kole ale Ďáblové zaváhali na vlastním ledu s Šumperkem, kterému podlehli 0:2. Nový Jičín celkem nasbíral 32 bodů, což ho staví páté místo východní skupiny.
Sezona Havlíčkova Brodu se dá rozdělit na tři části. V té první se Bruslařům vůbec nedařilo, když ze šesti zápasů vydolovali jen čtyři body. Po návratu do té doby zraněného Lukáše Endála se borci z Vysočiny zvedli a útočili na přední příčky. Od poloviny listopadu se ale Broďákům zase dařit přestalo. V posledním kole Kraučukova družina ovšem porazila Techniku Brno a momentálně se s 27 body nachází na sedmém místě. Podaří se havlíčkobrodským hokejistům navázat na poslední výhru?