Cheb – Chomutov 4:7 (kon.)
konec
HC Stadion Cheb
4:7 (1:3, 2:3, 1:1)
Piráti Chomutov
Sobota 16.09.2023, 18:00 • Zimní stadion města Cheb • 2. liga skupina Západ (ČR) • Skupina Západ
Partner:
   
  Díky za pozornost a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit opět na shledanou. (20:07:49)
   
  Je dobojováno. Třetí třetina nepřinesla žádné drama a Chomutovští v ní vedli 7:3. Sice domácí hráči ještě snížili díky exchomutovskému Ondřeji Príhodovi, ale to bylo z jejich strany vše. V předehrávce šestého kola tak Piráti vítězí a získávají první tři body do druholigové tabulky.
   
  Konec zápasu.
   
  59:45
  Ještě se vhazovalo v pásmu Chomutova, do zakončení se dostal Jaroslav Vašíček, ale jeho švih nekončí za zády Adama Horáka.
   
  59:27
  Hosté jsou v plném počtu a jdou útočit.
   
  59:02
  Další výhoz hostů daleko od branky Adama Horáka a opět šetří vteřinky ze své početní nevýhody.
   
  58:20
  Chebští se usadili v pásmu Chomutova, ale přišli o puk, který hned hosté posílají až před klec Jakuba Kašpara a šetří čas.
   
  58:00
  Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  57:25
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov:
  František Lukeš – 2 min., podrážení.
   
  56:46
  Vhazovalo se v pásmu domácích, puk hned získal právě chebský Stadion a domácí pádili útočit, ale obrana Chomutova se stihla vrátit a pomohla Horákovi.
   
  56:25
  Zápas se blíží ke svému konci, zatím to nevypadá, že by se v Chebu domácí nadechli k nějakému obratu.
   
  55:27
  Tadeáš Svoboda střílel na branku soupeře, ale obrana Chebu předvedla dobrý obranný zákrok a Kašpar tak nemusel zasahovat.
   
  54:32
  Adam Horák musel zasahovat proti jedovce jednoho z domácích hráčů a připsal si další zákrok a po něm je hra na chvíli pozastavena. Buly po jeho levé ruce.
   
  54:26
  Chomutov zvládl své oslabení a už je v plném počtu.
   
  53:48
  Viktor Hübl dostal pas od Františka Lukeše a zakončil na teploměr na Kašpara. Ten ale celou situaci ustál a neinkasoval.
   
  53:25
  Hosté se dostali na kotouč a ten okamižitě vyhodili až před branku Jakuba Kašpara. Pošetřili tak cenné vteřiny ze svého oslabení.
   
  52:26
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov:
  Jakub Březák – 2 min., hákování.
  52:08 Ondřej PRÍHODA - 4:7
   
  52:08
  Stadion Cheb právě vstřelil branku!
  Domácí se protlačili do útočné třetiny, Vojtěch Šik pak naservíroval přihrávku pro ONDŘEJE PRÍHODU, který švihem pověsil touš pod horní tyč Horákovy branky a trefuje se tak proti svým bývalým spoluhráčům – 4:7. Asistence: Vojtěch Šik.

  Vendula Zdražilová

  Branky a nahrávky: 9. V. Kvasnička (Krutina, Vápeník), 30. Prošek (Rozhon, D. Petrásek), 38. Rozhon (Prošek, Šik), 53. Príhoda (Šik) – 1. Hübl (Březák, T. Svoboda), 6. Hübl (Váchal), 10. Zajíček (Eret, Kostourek), 21. Hübl (Lukeš, T. Svoboda), 29. Chrpa (Koblížek, Mála), 33. Lukeš (Hübl), 47. Březák (Kadeřávek, Lukeš)


  HC Stadion Cheb: Kašpar (Kolář) – Vápeník, Stejskal, Zavřel, Petrásek, Šik, Kořán (C), Jonák – M. Skuhravý, V. Skuhravý (A), Rozhon – Iljuk, Novotný, Vašíček – Kvasnička, Krutina, Príhoda – Tóth, Prošek, Čejka (A).
  Trenér: Tomáš Mareš

  Piráti Chomutov: Horák (Altrichter) – Březák, Kadeřávek, Záruba, Seemann, Havel (A), Váchal, Hynek – Lukeš (A), Hübl (C), Svoboda – Kostourek, Eret, Zajíček – Mála, Koblížek, Chrpa – Remeš, Putz, Jouza – M. Tůma.
  Trenér: Martin Pešout

  Rozhodčí: Ovsík – Tuháček, Motl

  Diváci: 344
  www.ibrshop.com