Třinec – Plzeň 4:1 (kon.) | Motor ČB – Sparta 1:4 (kon.) | K. Vary – Vítkovice 3:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Liberec 0:8 (kon.) | Litvínov – Pardubice 4:1 (kon.) | Kladno – Olomouc 3:2 (kon.)
Mountfield HK – Kometa Brno 1:5 (kon.)
Rytíři Kladno
3:2 (1:0, 0:1, 2:1)
HC Olomouc
Pátek 27.10.2023, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • Tipsport extraliga • 14. kolo

Přeji hezký zbytek večera. (20:27:29)

Nejlepší hráči utkání: Michael Frolík (KLA) a Lukáš Nahodil (OLO).

Kladenští po urputném boji vítězí 3:2. Vítězný gól dal v 56. minutě Deven Sideroff. I když šli v poslední dvacetiminutovce Kladenští do vedení 2:1 zásluhou Tralmakse, hosté srovnali gólem Kunce. Na další gól však fanoušci čekali pouze 50 vteřin a Sideroff zařídil pro svůj tým druhé vítězství v řadě za tři body.

59:50
    Dotchin zkusil trefil prázdnou klec z obranného pásma, ale puk byl tečován a není pískáno zakázané uvolnění.

59:32
    Olomoucká branka je prázdná.

59:01
    I když Olomoučtí vyhráli vhazování, provinili se zakázaným uvolněním a Konrád na střídačku ani nedojel.

58:58
    Nicméně je přerušeno a Konrád se vrací zpět.

58:49
    Olomoucká klec je prázdná.

58:38
    Kladenští sice vyhráli vhazování, ale jsou pryč z pásma.

58:29
    Hosté se dopustili zakázaného uvolnění a vhazovat se bude v jejich pásmu.

56:43
    Olomouc se přes minutu držela v útočném pásmu, ale Brízgala svůj tým podržel.

55:21
    Kladno právě vstřelilo branku! A Kladno opět navyšuje. DEVEN SIDEROFF si nabruslil na levý kruh a trefil se pod horní tyčku. Asistence: Jiří Ticháček, Eduards Tralmaks.

Dnešní utkání sleduje 3052 diváků.

55:09
    Vyloučení v týmu HC Olomouc:
    Pavel Musil – 2 min., podrážení.

54:31
    Olomouc právě vstřelila branku! Olomouc srovnává. Knotek přihrál zpoza branky MICHALU KUNCOVI, který vystřelil z první a trefil se přesně. Asistence: Jan Knotek, Jiří Ondrušek.

54:14
    A chvíli poté opět zakázané uvolnění Kladna.

54:07
    Kladno se po hře nahoru a dolu dopustilo zakázaného uvolnění a vhazovat se bude u kladenské klece.

Anna Ardonová

Branky a nahrávky: 6. Ticháček (Klepiš, M. Procházka), 50. Tralmaks (Ticháček), 56. Sideroff (Ticháček, Tralmaks) – 25. Orsava (Knotek, Káňa), 55. Kunc (Knotek, Ondrušek)

Rytíři Kladno: Brízgala (Bow) – Hejda, Dotchin (A), Ticháček, Martenet, Slováček, Veber – Tralmaks, Klepiš, Kusý – Frolík, Pytlík, Sideroff – Strnad (A), Babka, Jarůšek – M. Procházka, Melka, Smoleňák (C).
    HC Olomouc: Konrád (Sedláček) – Ondrušek (C), Rašner, Sirota, Řezníček, Švrček, Rutar, Mareš – Káňa, Nahodil (A), Orsava – Kunc, Knotek (A), Bambula – Plášek ml., Macuh, Navrátil – Kusko, P. Musil, Kucsera.

Rozhodčí: Pražák, Veselý – Špůr, Thuma