Slovácko – Zlín 1:0 (kon.) | Č. Budějovice – Jablonec 2:1 (kon.) | Teplice – Pardubice 0:1 (kon.)
Ostrava – Mladá Boleslav 2:0 (kon.)
FK Teplice
0:1 (0:0)
FK Pardubice
Sobota 02.09.2023, 15:00 • AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice • FORTUNA:LIGA • 7. kolo

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 7:4. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 19:21. (16:58:27)

Je konec! Pardubice nakonec vítězí v Teplicích 1:0. I přes značně tvrdé utkání jsme viděli zajímavé možnosti. V 16. minutě mohl otevřít skóre Jásir, který placírkou přestřelil branku. O pět minut později byl před Budinským Fila, ale gólman Pardubic vytáhl skvělý zákrok. Ve 25. minutě poprvé zahrozily i Pardubice, jenže Černého vychytal Grigar. Ve 27. minutě hrozil Hlavatý, který si střelou před prázdnou brankou trefil vlastní ruku. V závěru poločasu hrozil Tischler, jehož přízemní rána pro změnu minula branku. Po změně stran jsme na šance čekali až do 79. minuty, kdy Tischler z malého vápna přestřelil branku. O 3. minuty později ale rozhodl Ladislav Krobot. Teplice už vyrovnat nestačily.

90+5

90+3
    Pardubice své těsné vedení brání bez větších problémů. Teplice se nemohou dostat do blízkosti soupeřovy svatyně.

90+2
    Michal Hlavatý se dostal k odraženému míči, který přizvedl na polovinu soupeře. Na levé straně operoval Helešic, jehož centr neoslovil nikoho v červeném.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Radosta před vápnem fauloval aktivního Vojtěcha Sychru. Pardubice budou mít v závěru základní hrací doby k dispozici přímý kop poblíž vápna.

89
    Teplice už vrhají prakticky všechny síly do útoku. Nedovoleného zákroku se však v souboji s Krobotem dopustil Štěpán Chaloupek.

88
    Vojtěch Sychra z levé strany prošel do pokutového území, kde si míč přehodil na levačku, jenže po uvolnění nepropálil Grigara.

87
    Michal Hlavatý si na polovině domácích skvěle pokryl míč tělem a vymodlil si faul na svou osobu. Pardubice budou rozehrávat.

86
    Hra je znovu přerušena! Na trávníku zůstává ležet domácí Matěj Radosta.

85
    Matěj Radosta se chtěl po pravé straně prosmýknout vpřed, jenže si míč posunul daleko před sebe.

84
    Branka platí a Pardubice skutečně vedou 1:0!

83
    Pozor! Branku Pardubic přezkoumává VAR!

82
    Pardubice právě vstřelily branku! Pardubice se v závěru utkání dostávají do vedení! Po rychlém přechodu do útoku našel Helešič přihrávkou do vápna LADISLAVA KROBOTA, který zkušeně přehodil vyběhnutého Grigara!