Jablonec – Teplice 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 1:3 (kon.)
FK Jablonec
3:2 (2:1)
FK Teplice
Středa 06.12.2023, 17:00 • Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou • FORTUNA:LIGA • 17. kolo

Děkuji za pozornost a přeji hezký večer. (19:01:58)

Po fotbalově velmi pěkném prvním poločase přišla ryzí bitva ve druhém. Teplice zaslouženě dosáhly na vyrovnání, jenže v samotném závěru se štěstí znovu usmálo na domácí. V 87. minutě zakončil akci střídajících hráčů Chramosta a rozhodl o tom, že tři body zůstanou v Jablonci.

90+5

90+5
    Teplice mají k dispozici ještě jednu standardku, dopředu jde i Tomáš Grigar!

90+4
    Matěj Polidar tak dlouho otálel s uvedením míče do hry, až si prohlédl žlutou kartu.

90+3
    A znovu se nehraje, obětí faulu tentokrát jeden z domácích, což těžce nese teplický kouč Frťala.

90+2
    Tepličtí teď Hanušovi připravili poměrně nepříjemnou práci, strážce jablonecké brány totiž musel řešit vysoký míč, který se mu snášel přímo na břevno. Poradil si ale s přehledem.

90+1
    Po hlavičkované ve středu pole míč urvaly Teplice, což posvětil i rozhodčí odpískáním jabloneckého faulu. Hostující celek ještě stále může živit šanci alespoň na bod.

90
    Střídání v týmu FK Teplice:
    ze hřiště odchází Matěj Radosta, přichází Daniel Fila.

90
    Rozhodčí přidá minimálně čtyři nastavené minuty. Alespoň prozatím se v nich ale nic neděje, protože na zemi leží Vladimir Jovović.

89
    Střídání v týmu FK Jablonec:
    ze hřiště odchází Michal Černák, přichází Matěj Polidar.

88
    Dalším faulovaným hráčem je jablonecký benjamínek Oliver Velich. Teplice si teď častými fauly zrovna nepomáhají...

87
    Souboj Hurtada s Hronkem přinesl nějaký šrám jabloneckému obránci, který zůstal chvíli ležet na hřišti. Vypadá to ale, že se nejednalo o nic vážného.
    86. Jan CHRAMOSTA - 3:2

86
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Teď už se JAN CHRAMOSTA i celý Jablonec dočkal. Vladimir Jovović krásnou přihrávkou za obranu uvolnil právě nehlídaného Chramostu, který svůj únik vyřešil s grácií – lehkým dloubáčkem přes padajícího Grigara.

85
    Rozhodčí možná trošku překvapivě pustil souboj, v němž míč získal Štěpánek. Ten následně po zemi centroval, střela Chramosty nicméně postrádala patřičnou kvalitu.

84
    Jablonci ve druhém poločasu zatím nefunguje prakticky nic, co fungovalo v tom prvním. Útočný zmar svého týmu demonstroval nákopem do světa nikoho Hurtado.

83
    David Štěpánek teď vhodil míč z autu do autu. Tomáš Grigar bude vykopávat od brány.

Ondřej Belák

Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

Branky: 16. Kratochvíl (pen.), 45. Urbanec (vla.), 86. Chramosta (Jovović) – 27. Havelka (Jásir), 65. Havelka (pen.)

Karty:   29. Martinec (JAB), 29. Kratochvíl (JAB), 49. Černák (JAB), 68. Štěpánek (JAB), 90+4. Polidar (JAB) – 25. Trubač (TEP), 29. Knapík (TEP), 45+3. Chaloupek (TEP), 50. Grigar (TEP), 68. Hronek (TEP), 79. Křišťan (TEP)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 3:3. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 17:20.
    FK Jablonec: Hanuš – Štěpánek, Tekijaški, Hurtado, Čanturišvili – Černák (89. Polidar), Martinec (77. Houska), Kratochvíl (C), Alégué (70. Jovović) – Pleštil (70. Chramosta), Krulich (77. Velich).
    Náhradníci: Fendrich – Hübschman, F. Souček, Slávik.

Trenér: Látal

FK Teplice: Grigar (C) – Knapík, Chaloupek, Mičević – Cykalo, Urbanec (75. Bílek), Trubač (52. Hronek), Havelka (75. Křišťan), Radosta (90. Fila) – Gning (52. Vachoušek), Jásir.
    Náhradníci: Mucha – S. Dramé, J. Hora II.