Olomouc B – Žižkov 0:2 (kon.) | Chrudim – Prostějov 6:2 (kon.) | Líšeň – Varnsdorf 2:1 (kon.)
Kroměříž – Opava 0:1 (kon.) | Dukla Praha – Jihlava 1:0 (kon.) | Vlašim – Příbram 3:1 (kon.)
Táborsko – Vyškov 1:1 (kon.)
SK Sigma Olomouc B
0:2 (0:1)
FK Viktoria Žižkov
Sobota 19.08.2023, 10:15 • Andrův stadion, Olomouc • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 6. kolo

Zápas 6. kola mezi rezervou olomoucké Sigmy a pražským Žižkovem je u konce. Domácí se sice v utkání mnohem více drželi na balónu, jenže to nestačilo. Žižkov se prakticky z ničeho dostal do vedení ve 37. minutě zásluhou Batiojy, ve druhé půli navíc na rozdíl dvou branek zvýšil Muleme. Znamená to, že tři body si odváží hosté a Olomouc nebodovala ve druhém zápase po sobě. (12:16:15)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 7:5. Rohy: 6:3.

90+4

90+4
    Žižkov bude na útočné polovině rozehrávat ze zámezí.

90+2
    Střídání v týmu FK Viktoria Žižkov:
    ze hřiště odchází Augusto Batioja, přichází Adam Petrák.

90+2
    Slavíček centroval před bránu, ale jeho spoluhráč jen promáchl.

90+1
    Olomouc roztáhla hru na celou šíři hřiště, ale je jí to k ničemu.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Žižkov všechny náběhy Sigmy odvrací.

89
    Žižkov nikam nespěchá, rozehrávka ze zámezí tak trvala docela dlouhou dobu.

88
    Kvůli ofsajdu Žižkov nemohl pokračovat.

87
    Žlutá karta pro tým SK Sigma Olomouc B (Jiří Spáčil).

86
    Z voleje to zkusil Filip Uriča, brankář si na balón sáhl a vyrazil ho za bránu, proto následuje rohový kop.

85
    Olomouc je stále na balónu, prostor na střelu ale není.

84
    ze hřiště odchází Bernardo Rosa, přichází Michael Hönig.

82
    Trefil rychle rozehrál na Slavíčka, ten měl ale problém s tím, aby prošel přes hráče Žižkova, nakonec balón udržel jeho spoluhráč.

81
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc B:
    ze hřiště odchází Jan Fiala, přichází David Lawrence Jaja.

80
    Kotek si s rozehrávkou dával na čas, byl to docela risk, protože už si k němu nabíhali útoční hráči Sigmy, i tak to ale žižkovský brankář zvládl.