Táborsko – Příbram 0:0 (16:30)
před zápasem
FC SILON Táborsko
0:0 (-:-)
FK Příbram
Pátek 22.09.2023, 16:30 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 10. kolo
Vsaďte si
Videopřenos
   
  Vzájemné zápasy Táborska s Příbramí v minulé sezoně skončily oba remízou. V červenci 2022 se hrálo v Příbrami 1:1, v Táboře skončil duel v květnu 2023 remízou 2:2. Bude se dnes někdo radovat z vítězství? (15:41:08)
   
  Příbram se naopak v minulém kole polepšila. Po pěti kolech, v nichž získala jediný bod za domácí remízu 0:0 s Duklou Praha, konečně bodovala naplno. V Příbrami to odnesla rezerva Sparty, proti níž se prosadili Fišl a Filip Matoušek, který rozhodl o výhře 2:1 ve druhé nastavené minutě. Svěřenci trenéra Karla Krejčího to ale nemají na hřištích soupeřů lehké. Z dosud odehraných pěti utkání čtyři prohráli a uspěli pouze na Žižkově. Příbram je aktuálně na 13. místě s čtyřbodovým náskokem na sestupové vody.
   
  Táborsko si proti Příbrami jistě bude chtít spravit chuť, jelikož v minulém kole dostalo na hřišti Viktorie Žižkov čtyři branky. Tolikrát svěřenci trenéra Romana Nádvorníka v letošním ročníku ještě neinkasovali. „Do zápasu jsme vstoupili špatně a náš nejzkušenější hráč nabídl Žižkovu gól. Pak už jsme začali hrát dobře a první poločas jsme odehráli kvalitně. Po změně stran jsme odstoupili od náročného fotbalu, předvedli jsme málo náběhů a prohrávali jsme osobní souboje. Druhý poločas byl asi nejhorší, co jsme zatím odehráli,“ zhodnotil prohru s Žižkovem 1:4 trenér Táborska, jehož ovečky se propadly na 5. místo soutěže. Na vedoucí Vyškov ztrácejí ale jen tři body.
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.
   
   

  Josef Janda


  Hledáme zpravodaje pro tým FK Příbram. Více informací zde.

  Branky:


  FC SILON Táborsko:
  Trenér: Roman Nádvorník

  FK Příbram:
  Trenér: Karel Krejčí

  Rozhodčí: Starý – Kříž, Váňa
  www.ibrshop.com