Chrudim – Kroměříž 3:1 (kon.) | Vyškov – Opava 1:3 (kon.) | Prostějov – Dukla Praha 1:2 (kon.)
Táborsko – Vlašim 1:1 (kon.)
1. SK Prostějov
1:2 (0:1)
FK Dukla Praha
Sobota 28.10.2023, 10:30 • Stadion 1. HFK Olomouc, Olomouc-Holice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 14. kolo

Zápas je u konce. Ve druhém poločase se dokázala po další chybě domácích prosadit Dukla. Prostějov ale srovnal chvíli poté a snažil se vyrovnat. Stupňoval tlak, v nastaveném čase hrál skoro jen na půli soupeře a to včetně gólmana, ale kýžené vyrovnání už nepřišlo. Pražané si tak odvážejí dva body. (12:26:37)

90+4

90+4
    Žlutá karta pro tým FK Dukla Praha (Filip Špatenka).

90+3
    Prostějov ještě bojuje, dopředu vysouvá vše, ale nedaří se mu nají t nějakou zajímavou pozici pro nějakou střelu či ohrožení branky.

Dnešní utkání sleduje 320 diváků.

90+2
    Střídání v týmu FK Dukla Praha:
    ze hřiště odchází Lukáš Matějka, přichází Jakub Zeronik.

90+2
    Silný si vzal míč na pravé křídlo, ale jeho centr byl hodně přetažený. Letěl až za branku, mimo hrací prostor.

90+1
    Žlutá karta pro tým FK Dukla Praha (Dominik Hašek).

90+1
    Sudí k tomuto poločasu nastavuje ještě čtyři minuty nad rámec standardní hrací doby.

90
    Prostějov už hraje jen na polovině soupeře, na velké riziko. Do vápna Dukly létá jeden centr za druhým, ale zatím bez úspěchu. Dokonce se ve vápně snažil i gólman Krynskyj.

89
    Ani další centr domácích neskončil ohrožením branky. Jeden z hráčů Prostějova totiž fauloval, a tak sudí akci ukončil.

88
    Dlouhý centr z pravé strany mířil na jednoho z domácích hráčů ve vápně. Dobře si ale vyskočil Šťovíček, který míč přímo před jeho hlavou vyboxoval.

87
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov:
    ze hřiště odchází Samuel Šimek, přichází David Moučka.

ze hřiště odchází David Kozel, přichází Roman Holiš.

85
    Žlutá karta pro tým 1. SK Prostějov (Pavel Zavadil).

83
    Jaroň nasadil Baracovi nádherné jesle. Tím rozjel parádní akci, která ale skončila pouze centrem z levé strany po zemi ke gólmanu Šťovíčkovi.

82
    Patrik Slaměna si před šestnáctkou nachystal pozici. Míč z halfvoleje mu sedl parádně, ale jeden z Pražanů se do trajektorie míče nádherně vložil.

81
    Domácí se vytahují hodně vysoko a začínají trochu riskovat. Nyní ale míč drží hodně na kopačkách. Zatím to však nedokážou využít.

80
    Jan Silný se hnal do malého vápna za míčem. Tam mu ale chyběla výška, kterou měl naopak Jan Šťovíček, který se na míč vytáhl.

79
    Gábtiš parádně odklidil míč ve vápně, ke kterému se už stahovali dva hráči hostů. Následně se Dukla znovu dostala do dobré šance, kterou ale zazdilo podklouznutí Douděry.