Vltavín – Táborsko akademie 1:1 (kon.) | Robstav – Bohemians B 1:2 (kon.) | Karlovy Vary – Dukla B 0:1 (kon.)
Loko Vltavín
1:1 (0:0)
FC Táborsko akademie
Sobota 05.08.2023, 10:15 • Stadion Loko Vltavín (Praha-Holešovice) • Česká fotbalová liga (A) • 1. kolo

Skončil zápas 1. kola ČFL mezi Loko Vltavín a Silon Táborsko B. Jihočeši se v 68. minutě dostali do vedení díky krásné střele Kalouska, domácí odpověděli stejně povedenou ranou Kovernikova v samém nastavení zápasu. Utkání tak skončilo nerozhodně 1:1. (12:53:49)

90+3
    90+2. Artem KOVERNIKOV - 1:1

90+2
    Vltavín právě vstřelil branku!
    A je srovnáno! Domácí si v závěru zápasu vytvořili velký tlak a po dalekonosné střele z velké dálky srovnávají na konečných 1:1! Utěšenou přízemní střelou se prosadil ARTEM KOVERNIKOV.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Teď je tu očekávaný velký tlak domácích. Vltavín kopal celou řadu nebezpečných rohových kopů, hosté se ale zatím brání dobře.

88
    Velkou rychlost nyní ukázal unikající domácí Hynek Hruška, svůj únik ale nedotáhl do konce, protože mu v rozhodující chvíli dobře pod nohy skočil Mrzena.

85
    Domácím se stále nedaří vytvořit si trvalejší převahu. Hraje se v okolí půlící čáry a i hosté dokážou být delší dobu na balonu.

83
    Aleš Nešický tvrdě zastavil na polovině hřiště soupeře. Rozhodčí nechal sice výhodu, ale při následném přerušení hry udělil Nešickému žlutou kartu.

83
    Domácí začínají hrát pomalu vabank, hodně se tlačí na polovinu Táborska.

80
    Hosté jsou deset minut od vítězství v dnešním zápase. Zatím se jim proti Vltavínu držet balon daleko od vlastní brány.

76
    Střídání v týmu FC SILON Táborsko B:
    ze hřiště odchází Marek Nová, přichází John Alozie.

75
    Střídání v týmu Loko Vltavín:
    ze hřiště odchází Lukáš Veselý, přichází Hynek Hruška.

69
    ze hřiště odchází Enes Osmani, přichází Adam Boček.

69
    ze hřiště odchází Marek Kalousek, přichází Leoš Vozihnoj.
    68. Marek KALOUSEK - 0:1

68
    Táborsko B právě vstřelilo branku!
    To byla rána! Jihočeši se podruhé dostali do přečíslení. Svatek ideálně posunul balon na MARKA KALOUSKA, který parádní tvrdou ranou nedal Čechalovi šanci – 0:1!

67
    Hosté nyní šli do přečíslení tří proti dvěma, jenže Schramhauser pokazil pokus o přihrávku a nic z toho nebylo.