Bohemians B – Plzeň B 3:1 (kon.) | Slavia B – Králův Dvůr 3:0 (kon.) | Hostouň – Admira Praha 2:1 (kon.)
Táborsko akademie – Povltavská 4:5 (kon.)

90+3
    Žlutá karta pro tým FC SILON Táborsko B (Jakub Kubovský).

90+3
    Domácí se pokouší vyrovnat, ale hostující obrana je pozorná.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.
    90+1. Martin SLAVÍK - 4:5

90+1
    Táborsko B právě vstřelilo branku!
    S přehledem proměněná penalta, jejím autorem MARTIN SLAVÍK.

90+1
    Penalta pro domácí.

90
    Žlutá karta pro tým Povltavská fotbalová akademie (Daniel Kozel).

90
    Dostáváme se do poslední minuty ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut sudí nastaví.

88
    Táborsko se propracovalo do střelecké pozice, ale rána končí vedle branky. Nebyl to povedený pokus.

85
    Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, hraje se především na polovině hrací plochy.

83
    Střídání v týmu FC SILON Táborsko B:
    ze hřiště odchází Jiří Šplíchal, přichází Jakub Kubovský.
    83. Oloko Ede Joseph - 3:5

83
    Velmi dobrá průniková přihrávka a povedené zakončení. Domácí snižují ztrátu na dva góly, nyní se prosazuje OLOKO EDE JOSEPH.

81
    Střídání v týmu Povltavská fotbalová akademie:
    ze hřiště odchází Martin Novák, přichází Jaroslav Jíra.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, hostující celek pokračuje v aktivní hře, tlačí se do dobrých pozic pro ohrožení branky.

79

79
    Schramhauser se dostal do zakončení, ale nedokázal si poradit s obranou soupeře.

76
    Šplíchal to zkoušel po dlouhé přihrávce individuálně, ale k centru před branku se nedostal.

Jan Prošek

Branky: 51. Nešický, 69. Schramhauser, 83. Joseph, 90+1. Slavík (pen.) – 19. Novák, 20. Novák, 43. Kozel, 52. Šplíchal (vla.), 59. Budínský (pen.)

Karty:   90+3. Kubovský (TBB) – 90. Kozel (POV)

FC Táborsko akademie: Matoušek – Šplíchal, Brabec, Slavík (C), Schindler, Kopřiva, Schramhauser, Nečický, Novák, Svatek, Kalousek
    Náhradníci: Mrzena – Ede Joseph, Škrtleta, Vozihnoj, Alozie, Kubovský, Plucar

Trenér: Petr Janota

Povltavská fotbalová akademie: Benada – Lanc, Zákostelský, Vala, Kozel, Jakobovský (C), Mareš, Budínský, Hejda, Drobílek, Novák,
    Náhradníci: Šimáček, Novák, Smetana, Starý, Jíra

Trenér: Zbyněk Busta

Rozhodčí: Kubec – Hodek, Mazanec