Písek – Motorlet 2:0 (kon.) | Č. Budějovice B – Bohemians B 3:2 (kon.) | Králův Dvůr – Vltavín 0:3 (kon.)
Domažlice – Karlovy Vary 3:1 (kon.)
FC Písek
2:0 (1:0)
FK Motorlet Praha
Sobota 09.09.2023, 10:15 • Burketova • Česká fotbalová liga (A) • 6. kolo

A je dobojováno! Ve druhém poločase jsme neviděli nikterak líbivý fotbal. Dlouho jsme čekali na nějakou vážnější šanci. Domácí výborně bránili a hosté byli v útoku bezzubí. Svou největší šanci Pražané nedokázali proměnit v 89. minutě, když hlavička z malého vápna mířila jen mimo branku. O minutu později poté dal razítko pod vítězství domácích svou trefou Jakub Kašpírek. Domácí tak získávají tři body a dostávají se před svého dnešního soupeře. (12:12:28)

90+3

90+3
    Domácí ale opět kralovali ve vzduchu a to bude nejspíš to poslední, co se dnes stalo.

90+2
    Hosté to nevzdávají a vybojovali si ještě rohový kop!
    90. Jakub KAŠPÍREK - 2:0

90
    Písek právě vstřelil branku! Domácí přidávají pojistku! Hosté se už soustředili hlavně na ofenzivu a brejkbovou situaci dokázal v branku přetavit JAKUB KAŠPÍREK, který tak rozhoduje o tom, že tři body zůstanou v Písku!

90
    Nastavovat se budou 3 minuty.

89
    Nyní přišla velká šance na srovnání! Po centru z levé strany minul z malého vápna hostující útočník hlavou branku!

88
    Hosté už se uchylují jen k dlouhým nákopům dopředu. Uvidíme, jestli se ve vzduchu dokáží prosadit.

85
    Útočný faul zastavuje další postup Motorletu.

82
    Střídání hostů, ze hřiště odchází Čepelák a Alexandr, místo nich se na hřiště podívají Sven Jurčišin a Sebastián Jurčišin.

81
    Domácí fotbalisté hrají od začátku utkání velmi obětavě, nyní zblokovali další dvě střely. Pro Motorlet je velmi těžké se prosadit proti houževnaté obraně domácích.

79
    Střídání domácích, Voráčka nahradí Uher.

77
    Domácí nyní hodně zalezli a hrají jen na brejky. Jeden takový nyní přišel, ale hostující stoper na poslední chvíli zabránil samostatnému úniku na branku.

75
    Domácí střídají, ze hřiště odchází Arzberger a Koreš, místo nich přichází Tlapa a Štěch.

74
    Dva rohové kopy v krátké době zahrávali hosté. Domácí obrana ale byla vždy pozorná.

70
    Máme za sebou 70 minut hry, domácí stále drží jednobrankové vedení.

68
    Domácí hráč si nyní při zpracování pomohl rukou, což neuniklo pozornosti hlavního sudího.

67
    Druhý poločas je zatím plný soubojů a ztrát míč, ani jednomu z týmů se nedaří souvislejší kombinační akce.